Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-28%

Bcaa 4:1:1 Instant 250 g - GymBeam

Obľúbené
Kód produktu: gb4i5
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

9,95 € 13,90 €

Porovnať

Bcaa 4:1:1 Instant 250 g - GymBeam

Instantné BCAA v pomere 4:1:1 na ochranu a regeneráciu svalovej hmoty s antikatabolickým účinkom.

GymBeam Bcaa 4:1:1 Instant 500 g - Fit Life Športová výživa


Popis produktu

BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom - L-leucín, L-izoleucín a L-valín vytvorené procesom fermentácie (kvasenia). Výsledkom fermentácie je vyššia kvalita, BCAA bez alergénov a účinnejšie aminokyseliny. Tieto esenciálne aminokyseliny nedokáže telo syntetizovať, a preto musia byť prijaté zo stravy alebo formou výživových doplnkov. Podporujú ochranu a tvorbu svalovej hmoty, šetria svalový glykogén, až niekoľkonásobne zvyšujú sentézu čistej svalovej hmoty a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej vo svaloch. To má za následok rast sily a garantuje maximálnu efektívnosť pri ochrane svalov počas a po tréningu, pri strese, diétach. Bcaa Instant aj po najnáročnejšom tréningu zlepšujú regeneráciu svalov a zvyšujú pozitívnu dusíkovú bilanciu organizmu. Navyše, zvyšujú vylučovanie rastového hormónu.

Sú v pomere 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín a L-valín), takže obsahujú až 4-krát vyššiu dávku leucínu, aminokyseliny z BCAA, ktorá má najsilnejšie anabolické účinky.  BCAA sú nevyhnutné a nenahraditeľné hlavne vtedy, keď sa telo dostáva do kritických situácii, ako je napríklad diéta s nízkym obsahom sacharidov v kombinácii s náročnými tréningami. Pri redukčných diétach ho odporúčame kombinovať so spaľovačom tuku, napr. s karnitínom, ktorý sa stará o spaľovanie a BCAA zatiaľ chránia svalovú hmotu. 

Výhody:

 1. Vyrábané šetrnou metódou fermentácie bez chemikálií
 2. Vhodné pre vegánov a vegetariánov
 3. Optimálny pomer 4:1:1
 4. Vysoká dávka L-leucínu
 5. Až 6 g BCAA
 6. Skvelá rozpustnosť
 7. Nepenia a ľahko sa rozmiešavajú
 8. Výborná chuť

Čo sú fermentované BCAA:

Nie všetky BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú si rovné. Nie len z hľadiska pomeru zložiek (leucín, izoleucín a valín), ale aj z hľadiska kvality samotných aminokyselín. Existuje viacero spôsobov, ako produkovať aminokyseliny a najbežnejšiou metódou je nešetrná extrakcia kyseliny zo živočíšnych produktov. Tento proces, ktorý v sebe zahŕňa niekoľkohodinovú hydrolýzu, používa vysoké teploty a silné kyseliny, vytvára hydrolyzáty aminokyselín, ktoré sú neskôr filtrované, sušené a rafinované, aby boli vhodné pre ľudskú spotrebu. To je najpopulárnejší spôsob produkcie aminokyselín, avšak môže vytvoriť produkt, ktorý obsahuje alergény.

Druhý spôsob produkcie aminokyselín, ktorý nie je až natoľko častý, pretože je drahší, sa vykonáva pomocou fermentácie kultúr vo farmaceutickom laboratóriu. V tomto procese sa nevyužívajú žiadne živočíšne produkty ako východiskové materiály, žiadne chemikálie a ani spracovanie pri vysokých teplotách. Výsledkom je vyššia kvalita, BCAA bez alergénov a účinnejšie aminokyseliny.

Výhody BCAA:

 1. Zvýšenie kvality a množstva svalovej hmoty
 2. Obnovenie sily a urýchlenie regenerácie
 3. Ochrana svalovej hmoty pred poškodením a pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy
 4. Dostatok voľných vetvených aminokyselín aj pre tvrdší tréning
 5. Zvyšovanie absolútnej sily
 6. Spaľovanie tuku a redukcia nadváhy

Dávkovanie

Zmiešajte 400 ml vody a 6 g BCAA v šejkri, dobre pretrepte a môžete konzumovať. Pre optimálny účinok užívajte 2-4x denne, a to pred tréningom, počas tréningu, po tréningu a pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (s príchuťou) 6 g
Počet dávok v balení: (250 g) 41
Počet dávok v balení: (500 g) 83
Hodnoty jednej dávky  
Energetická hodnota 85 kJ/20 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Bielkoviny 5 g
Sodík 0 g
Aminokyselinový profil:  
L-leucín 3334 mg
L-izoleucín 833 mg
L-valín 833 mg

Zloženie

BCAA s príchuťou: L-leucín, L-izoleucín, L-valín v pomere 4:1:1, ochucovadlá, kyselina citrónová, sladidlo (sukralóza).

BCAA bez príchute: L-leucín, L-izoleucín, L-valín v pomere 4:1:1.


Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orieškov.


Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie