Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-37%

Maca 60 kapsúl - Biotech USA

Obľúbené
Kód produktu: bm644EBC7
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

11,95 € 18,95 €

Porovnať

Maca 60 kapsúl - Biotech USA

Hľuzy divo rastúcej hľuznatej rastliny Maca pochádzajúcej z Peru, ktorá je bohatým zdrojom fytonutrientov, aminokyselín a mastných kyselín, obsahujú tiež vitamíny a minerály. Nie náhodou ju Peruánci nazývajú super potravinou, ale kvôli jej fyziologickým účinkom podobným ženšenu, ju môžeme nazývať aj peruánskym ženšenom.

Jej používanie siaha až do dávnej minulosti, napríklad inkskí bojovníci ju konzumovali pravidelne pred bojom, čím zvyšovali svoju silu a húževnatosť. Používali ju nielen v takýchto prípadoch, ale bežne aj v sušenej mletej forme na prípravu rôznych pokrmov.

Výhody:

  1. Podpora imunitného systému
  2. Normálna funkcia hormónov
  3. Prírodný rastlinný extrakt
  4. Superpotravina

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky:2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.)30
Hodnoty:
Extrakt z koreňa Maca1 500 mg

Zloženie

Extrakt maca 62,8 % [extrakt z koreňa maca žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii), maltodextrín], objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý). 

Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neodporúča sa osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky. Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Výrobca

Biotech USA Kft., Kiscsikós köz 11, 1033 Budapest, Hungary.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie