Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-30%

Thor 210 g - GymBeam

Obľúbené
Kód produktu: gt2
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

12,50 € 17,90 €

Porovnať

Thor 210 g - GymBeam

Predtréningový stimulant, s ktorým pocítite bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Ste pripravený na poriadnu dávku železa? Nič vám už nebude stáť v ceste! Udrite naozaj tvrdo s Thorovým kladivom!

Nový hardcore predtréningový doplnok bez kreatínu, na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta-alanín, Arginín, L-Citrulín malát, Taurín, kofeín a ďalšie. Len 1 dávka tejto unikátnej formuly zabezpečí, že do 20 minút od užitia budete pripravený na ten najtvrdší tréning. Nielenže vás nabudí, ale zvýši aj hladinu oxidu dusnatého, podporí svalovú vytrvalosť a zlepší výkon. Pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice.

Nielenže bráni únave a nabudí vás na tréning, ale podporuje aj svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Kofeínová zložka zvýši vašu koncentráciu a sústredenosť a ingrediencie ako AAKG vaše svaly napumpujú a zvýšia hladinu oxidu dusnatého. Prídavok niacínu navyše zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. 

Efektívne zložky:

 • Beta-alanín - aminokyselina, ktorá prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Je skvelým blokátorom únavy, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej vo svaloch, čo umožňuje telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • AAKG (Arginín-Alfa-Ketoglutarát) - forma arginínu, ktorá podporuje tvorbu rastového hormónu a inzulínu. Je hlavným donorom NO, preto zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, prekrví a napumpuje svaly, zlepší vytrvalosť a transport živín do svalov.
 • Citrulín malát - kombinácia aminokyseliny L-citrulínu a malátu, ktorá zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalosť a rezistenciu na únavu, zlepšuje regeneráciu a energetickú hladinu.
 • Taurín - neesenciálna aminokyselina, ktorá okrem hydratácie organizmu zlepšuje mozgové funkcie, zvyšuje športovú výkonnosť, podporuje regeneráciu a rýchlejšie zotavenie, navyše podporuje spaľovanie tukov.
 • Glycerol monostearát - slúži na zvýšenie objemu extracelulárnej tekutiny, drží vodu a spôsobuje maximálne napumpovanie svalov.
 • Sibírsky ženšen - bohatý na minerály a stopové prvky. Pôsobí regeneračne pri rýchlom fyzickom a psychickom vyčerpaní, podporuje regeneráciu a odolnosť organizmu voči nepriaznivým vplyvom prostredia, pomáha pri znižovaní krvného cukru a cholesterolu a zlepšovaní činnosti centrálnej nervovej sústavy.
 • Kofeín je psychoaktívny stimulant, ktorý stimuluje centrálny nervový systém, odvráti únavu, zvyšuje koncentráciu a energetickú hladinu.
 • Niacín - vo vode rozpustný vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.

Výhody:

 1. Hardcore predtréningový stimulant
 2. Obsahuje silne koncentrovanú formulu
 3. Podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti
 4. Zlepšuje odolnosť a vytrvalosť svalov
 5. Bráni únave a nabudí na tréning
 6. Podporuje regeneráciu a zotavenie po tréningu a tiež sústredenosť
 7. Bez sacharidov
 8. Neobsahuje kreatín

Dávkovanie

Pozor! Thor je naozaj silný stimulant, na začiatok, pre posúdenie tolerancie odporúčame užiť 20 minút pred tréningom len 1 kopcovitú odmerku rozmiešanú v 200 ml vody. Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 kopcovité odmerky (14 g) rozmiešané v 200 ml studenej vody a užiť 20 minút pred tréningom. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie 2 odmerky (14 g) v priebehu 24 hodín.

Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty:v 14 g (2 kopcovité odmerky)
Beta-alanín4 000 mg
L-citrulín DL-malát (1:1)2 600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG)1 400 mg
Taurín700 mg
Glycerol monostearát400 mg
Horký pomaranč (Citrus aurantium) extrakt z ovocia300 mg
štandardizovaný na 10 % obsah synefrínu
Kofeín bezvodý300 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) prášok z koreňa200 mg
štandardizovaný na 0,5 % obsah eleutherosidov
Niacín (ako nikotínamid)70 mg

Zloženie

Lemon-Lime: Ďalšie zložky: Kyselina citrónová, príchuť, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta-karotén).

Mango Maracuja: Ďalšie zložky: Kyselina citrónová, príchuť, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta-karotén).

Strawberry-Kiwi: Ďalšie zložky: Kyselina citrónová, príchuť, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa).

Watermelon: Ďalšie zložky: Kyselina citrónová, príchuť, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa).

Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, sóju, vajcia a arašídy.

Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. V prípade, že trpíte alebo máte v rodinnej anamnéze jedno z nasledovných ochorení, ale nielen toto ochorenie: vysoký krvný tlak, srdcová arytmia, ochorenie srdca, pečene, obličiek, štítnej žľazy, psychické ochorenie, cukrovku, astmu, opakujúce sa bolesti hlavy, anémiu, peptické vredy, trpíte sťaženým močením alebo máte zväčšenú prostatu, záchvatové ochorenie, ak užívate MAOI (inhibítor monoamín oxidázy), lieky na predpis alebo voľnopredajné, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom. Je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Prestaňte užívať a konzultuje so svojím lekárom ak sa u vás objaví neobvyklá nežiaduca reakcia. Užívajte ako súčasť pestrej a vyváženej stravy v kombinácii s cvičením.

Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste, pri teplote 5-20°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 60 %. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Vlhkosť a svetlo môžu spôsobiť stratu farby a zhlukovanie prášku.

Vysoký obsah kofeínu, neodporúčame užívať večer/5 hodín pred plánovaným spánkom.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený. Toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke).

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie