Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-31%

Super Lipo 120 kapsúl - Biotech USA

Obľúbené
Kód produktu: bsl1E526EB
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

15,95 € 22,95 €

Porovnať

Super Lipo 120 kapsúl - Biotech USA

Super Lipo obsahuje najdôležitejšie zložky z predchádzajúcej formuli (lecitín a chróm) a bol doplnený ďalšími účinnými látkami ako biotín, zinok a rastlinné výťažky. Zinok, chróm a biotín prispievajú k správnej látkovej premene mastných kyselín, bielkovín a sacharidov. Chróm prispieva aj k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Z rastlinných látok sú dôležité HCA (kyselina hydroxycitrónová), CLA (konjugovaná kyselina linolová) a výťažok zo zeleného čaju.

Výhody:

  1. Až 13 účinných látok
  2. Podporuje redukciu hmotnosti
  3. Praktické balenie na mesiac

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety večer. V tréningové dni užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety 30 minúť pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:2 tbl.
Počet dávok v balení: (120 tbl.)60
Hodnoty:v 4 tbl.
L-karnitín (L-karnitín L-tartrát a Acetyl L-karnitín)68 mg
Extrakt z listov Zeleného čaju50 mg
z toho EGCG0,7 mg
CLA314 mg
Extrakt z plodov Garcinie cambogia100 mg
z toho HCA60 mg
Inulín90 mg
Zinok19 mg
Chróm20 µg
L-tyrozín50 mg
L-metionín40 mg
L-lyzín16 mg
Lecitín300 mg
Vitamín B62,3 mg

Zloženie

Objemové činidlo (celulózový gél), CLA prášok (glyceridy (bohaté na CLA), sušený kukuričný sirup, kazeinát sodný (mlieko), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), stabilizátor (fosforečnany draselné)) 12,6 %, slnečnicový lecitín, povlaková látka (stabilizátory (očkovaný kopolymér polyvinylalkoholu s polyetylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúce látky (mastenec, mono- a diglyceridy mastných kyselín)), glukónan zinočnatý, extrakt z plodov garcínie kambodžskej (garcinia cambogia) 2,4 %, inulín, L-karnitín L-tartrát 2,0 %, L-tyrozín 1,2 %, extrakt z listov zeleného čaju (camellia sinensis) 1,2 %, L-metionín 1,0 %, L-lyzín hydrochlorid 0,5 %, acetyl L-karnitín 0,5 %, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), pyridoxínhydrochlorid, chlorid chromitý.

Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode na výrobu mlieka, vajec, lepku, sóje, arašidov, orechov, zeleru, rýb, kôrovcov, mäkkýšov a oxidu siričitého!

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodný pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Výrobca

Biotech USA Kft., Kiscsikós köz 11, 1033 Budapest, Hungary.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie