Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-25%

Matrix 5.0 2270 g - Syntrax

Obľúbené
Kód produktu: sm52BCBC36
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

40,95 € 54,95 €

Porovnať

Matrix 5.0 2270 g - Syntrax

Revolučná koncepcia MATRIXU na základe mnohoročného výskumu a jeho zloženie vychádza mimo iného aj zo štruktúry bielkovín ľudského materského mlieka a to ako z hľadiska bioaktivity bielkovín, tak z hľadiska časovej dostupnosti vstrebávaných aminokyselín.

Výhody:

  • MATRIX JE BIOAKTÍVNY! Všetky zložky MATRIXU sú spracované tak, že nie sú tepelne znehodnotené (denaturované) a zachovávajú si svoje bioaktívne vlastnosti, ktoré má iba úplne čerstvá bielkovina.
  • MATRIX JE NIEKOĽKONÁSOBNE ÚČINNĚJŠÍ! Ultimatívna stráviteľnosť a silný anabolický účinok, ktorý je niekoľkonásobne vyšší oproti klasickým formám Whey Proteínov.
  • MATRIX MÁ MAXIMÁLNI ANABOLICKÝ POTENCIÁL! Pomer rýchlych bielkovín voči pomalým je v optimalizovanom pomere 1:3, čo je rovnaké ako v prípade bielkovín ľudského materského mlieka. Tento pomer v kombinácii s (glutamin peptid) ponúka ten najsilnejší anabolický potenciál pre ľudský organizmus!
  • STAČÍ ROZMIEŠAŤ LYŽICOU! Samozrejmosťou je instantná forma bielkovín

Zdroj bielkovín:

  • Základ tvorí nedenaturovaný (bioaktívny) srvátkový proteín, nedenaturovaný (biaktívny) micelárny kazeín, nedenaturovaný (biaktívny) vaječný albumín a bioaktívne glutamínové peptidy vo voľnej forme (8,4 g v 100g!)
  • Pozn: srvátková bielkovina je legislatívne zaradená v kategórii koncentrát, vďaka zachovanému obsahu bioaktývnich zložiek (peptidy, laktoferin atď..), avšak neobsahuje zvyšky laktózy ako klasický koncentrát.

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu odmerku (30g) Matrixu v 200-400 ml. vody alebo mlieka. Dávkujte 2-3x denne v závislosti na Vašej potrebe bielkovín. Najvhodnejšia doba je ihneď ráno na lačno, 20 min po tréningu a večer pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka)1 odmerka (30 g)
Počet dávok v balení:76
Kalórie110 kcal
Kalórie z tuku15 kcal
Bielkoviny23 g
Sacharidy2 g
Vláknina0 g
Cukry2 g
Cholesterol40 mg
Tuky1,5 g
Saturované tuky1 g
Trans tuky0 g
Draslík200 mg
Sodík80 mg
Aminokyselinyv 100 g
Isoleucín5,8 g
Leucín10,3 g
Lysín8,7 g
Metionín2,2 g
Fenylalanín3,6 g
Threonín6,4 g
Tryptofán1,9 g
Valin6 g
Arginín2,5 g
L-Glutamin8,4 g
L-Hystidin2,1 g

Zloženie

Mliečna proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát), hydrolyzovaný pšeničný lepok, vaječný albumín, prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, soľ, acesulfam K, sukralóza.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie