Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-24%

Angel Dust shot 120 ml - Skull Labs

Obľúbené
Kód produktu: sad118772F
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

1,49 € 1,95 €

Porovnať

Angel Dust shot 120 ml - Skull Labs

SKULL LABS ANGEL DUST SHOT je pred-tréningový doplnok vo forme malej ampulky. Tekutá forma prípravku zaručuje efektívne a rýchle vstrebávanie účinných látok, ktoré boli zvolené v optimálnom pomere. Produkt bol navrhnutý pre ľudí v tréningu, ktorí hľadajú rýchlu a šikovnú formu podpory proti zvyšujúcej so miere únavy

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 dávka - 1/4 ampulky (30ml) užívajte 30 minút pred fyzickým výkonom. Pred použitím pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výživové údaje:30 ml120 ml
Beta-alanín800 mg3200 mg
Taurín500 mg2000 mg
Bezvodný kofeín100 mg400 mg
Glukuronolaktán62,5 mg250 mg

Zloženie: voda, beta alanín, taurín, bezvodný kofeín, glukuronolaktón, kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (E331), aróma, sladidlá (acesulfám K, sukralóza, neotamu), konzervačné látky (benzoan sodný, sorbát draselný),

Pred použitím pretrepať. Po otvorení spotrebujte do 48 hodín. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku (1 fľaša). Uchovajte mimo dosahu deti, v chladnom a suchom mieste, v uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Upozornenie: Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku prípravku. Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu je kontraindikovaný u detí a mladistvých do 16 rokov, tehotných a dojčiacich žien, diabetikov a osôb citlivých na kofeín, s hypertenziou a inými kardiovaskulárnymi ochoreniami. Nemiešajte s alkoholom. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín. Chráňte pred slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť a číslo šarže (pozri viečko).

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie