Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-40%

Agrezz 20,8 g - Extrifit

Obľúbené
Kód produktu: ea2A67B5B
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

1,75 € 2,90 €

Porovnať

Agrezz 20,8 g - Extrifit

Popis produktu

 • Určený pre náročných športovcov! Zažijete novú dimenziu tréningu! Je to skutočne silný produkt, dodržujte teda odporúčané dávkovanie a neužívajte ho v krátkej dobe pred spánkom, je tak silný, že by jeho účinok mohol pretrvávať aj v čase, keď už potrebujete regenerovať!
 • Agrezz® Vám navyše prinesie príjemný chuťový zážitok, ponúkame Vám ho vo skvelých príchutiach. A aby ste nemuseli odsypávať prášok z veľkého balenia alebo ho neprakticky nosiť so sebou na tréning, pripravili sme pre Vás produkt v sáčkoch, kde je dávka úplne presne odmeraná, sáčok je malý a praktický, kdekoľvek ho môžete mať so sebou a v prípade potreby iba rozpustiť vo vode - a nápoj je hotový.

Unikátna kombinácia stimulantov:

 1. Efekt tohto produktu je daný unikátnou kombináciou stimulantov produkcie NO (oxidu dusnatého), citrulínu, beta alanínu a arginínu, stimulačných látok kofeínu a taurínu, ďalej extraktu z plodov pomarančovníka horkého (synefrínu), zo zeleného čaju, extraktu z čierneho korenia (piperínu), cholínu, tyrozínu a DMAE.
 2. Stimulanty produkcie oxidu dusnatého citrulín, beta alanín, arginín a PepForm® - Arginine Peptides (značkové peptidy arginínu) zaistia maximálne napumpovanie svalu. Tento efekt poznáte z tzv. "Enóček".
 3. Stimulanty kofeín, taurín, tyrozín, DMAE (dimetylaminoetanol) a extrakt zo zeleného čaju pôsobia stimulačne - podporia teda Vaše sústredenie na tréning, nakopnú Vás, oddialia pocity únavy a môžete tak efektívne trénovať po dlhšiu dobu než normálne!
 4. Cholín a inozitol sú látky, ktoré zlepšujú využitie tukov a pôsobia navyše hepatoprotektívne, teda chránia Vašu pečeň.
 5. Synefrín podporuje tvorbu tepla, vďaka jeho obsahu sa budete viac potiť a viac spaľovať tuk - a teda mať aj viac energie na tréning.
 6. Piperín (výťažok z čierneho korenia) tiež podporuje spaľovanie tuku, navyše zlepšuje využitie ostatných účinných látok a je všeobecne veľmi cenenou účinnou látkou s radom pozitívnych účinkov na zdravie, významné sú hlavne jeho antioxidačné a protizápalové účinky.
 7. Navyše vďaka obsahu účinných látok, ako je zelený čaj, piperín, cholín a inozitol, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov, podporuje jeho spaľovanie.

Dávkovanie

Obsah sáčku (20,8 g) rozpusťte v 200-300 ml vody. Určené k priamej konzumácii. Pred začiatkom užívania si urobte test tolerancie s 1/2 jednej dávky pre overenie, či netrpíte precitlivenosťou na niektorú z obsiahnutých látok, či sa u Vás neprejavujú nežiaduce účinky.

 • Začiatočníci a osoby s nízkou telesnou hmotnosťou polovicu 1 dávky (1/2 sáčku), 15-20 min. pred tréningom
 • Pokročilí 1 dávku (1 sáčok), 15-20 min. pred tréningom

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť mango-ananás)1 sáčok (20,8g)
Hodnoty jednej dávky
Energetická hodnota217 kJ/52 kcal
Tuky0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy0,5 g
z toho cukry0 g
Vláknina0 g
Bielkoviny0,4 g
Soľ0,1 g
Aminokyseliny:
L-citrulín DL-malát6 500 mg
z toho čistá forma L-citrulínu4 550 mg
Beta-Alanín4 000 mg
Arginín báza1 695 mg
Peptidy:
Arginín peptidy500 mg
Arginín celkom2 000 mg
Aminokyseliny celkom13 745 mg
Agrezz Matrix:
Extrakt zeleného čaju (30 % kofeín)250 mg
Kofeín bezvodý200 mg
DMAE bitartrát54 mg
z toho čisté DMAE20 mg
Synefrín10 mg
Piperín20 mg
Cholín bitartrát1 000 mg
Inozín1 000 mg

Zloženie

Príchuť mango-ananás: L-citrulín DL-malát, beta alanín, taurín, arginín bázy, tyrozín, cholín, inozín, peptidy aminokyseliny L-arginínu, extrakt zo zeleného čaju, kofeín bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z čierneho korenia - piperín, extrakt Citrus Aurantium - synefrín, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, beta karotén (prírodné farbivo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo).

Príchuť pomaranč: L-citrulín DL-malát, beta alanín, taurín, arginín bázy, tyrozín, cholín, inozín, peptidy aminokyseliny L-arginínu, extrakt zo zeleného čaju, kofeín bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z čierneho korenia - piperín, extrakt Citrus Aurantium - synefrín, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, beta karotén (prírodné farbivo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo).

Príchuť malina: L-citrulín DL-malát, beta alanín, taurín, arginín bázy, tyrozín, cholín, inozín, peptidy aminokyseliny L-arginínu, extrakt zo zeleného čaju, kofeín bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z čierneho korenia - piperín, extrakt Citrus Aurantium - synefrín, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, karmína (prírodné farbivo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo).

Príchuť lesná jahoda+mäta: L-citrulín DL-malát, beta alanín, taurín, arginín bázy, tyrozín, cholín, inozín, peptidy aminokyseliny L-arginínu, extrakt zo zeleného čaju, kofeín bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z čierneho korenia - piperín, extrakt Citrus Aurantium - synefrín, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, karmína (prírodné farbivo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo).

Informácie pre alergikov

Výrobok obsahuje bielkoviny z kravského mlieka vrátane laktózy (v 100 g výrobku je 0,005 g laktózy, tzn. v jednom vrecúšku 0,001 g).

Upozornenie

Určené pre zvláštnu výživu - vhodné pre športovcov a pre osoby pri zvýšenej telesnej záťaži. Obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti a tehotné ženy - obsah kofeínu v jednej dávke 200 mg. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s respiračným ochorením (napr. astma), ochorením srdca, ciev, pečene a obličiek a poruchami krvného tlaku. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.

Výrobca

EXTRIFIT s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961, Česká republika.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie