Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-15%

Creatine Monohydrate 250 g - GymBeam

Obľúbené
Kód produktu: gcm249657C
✅ Maximalizuje silový výkon o 5-15 %
✅ Maximalizuje rýchlu silu o 1-15 %
✅ Zabezpečuje optimálnu koncentráciu ATP, okamžitú použiteľnú energiu pre svalovú činnosť
✅ Zväčšuje objem svalových buniek
✅ Podporuje nárast sily a budovanie svalovej hmoty
✅ Zvyšuje telesnú hmotnosť a svalovú hmotu o 5-10 %
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

10,95 € 12,95 €

Porovnať

Creatine Monohydrate 250 g - GymBeam

100 % Kreatín monohydrát je vďaka svojim účinkom obľúbený predovšetkým medzi silovo cvičiacimi športovcami. Ťažiť z neho však môžu aj hráči kolektívnych športov, priaznivci HIIT. Kreatín je jeden z najviac preskúmaných doplnkov stravy. Vďaka tomu pomerne presne vieme, aké účinky má a čo od neho môžeme očakávať. Jeho najväčšou prednosťou je schopnosť zvýšiť výkonnosť počas krátkych po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. To ocení napríklad kulturista pri jednotlivých sériách cvikov. Rovnako tak je táto schopnosť oceňovaná futbalistami, hokejistami a ďalšími kolektívnymi športovcami.

Kreatín sa prirodzene nachádza aj v našom organizme. Nejde teda o žiadnu nebezpečnú zložku, ale o látku, ktorá je nám vlastná. Ľudské telo je dokonca schopné si ho do istej miery samo vyrábať. Jeho množstvo v tele však môžeme sami zvýšiť stravou a suplementáciou. Pre lepšiu predstavu - aby sme prijali 5 g kreatínu z hovädzieho mäsa, ktoré sa radí medzi jeho najbohatšie zdroje, bolo by potrebné ho zjesť 1 kilogram. To je tiež dôvod, prečo ľudia oveľa radšej siahajú po suplementácii, kedy potrebné množstvo doplnia ľahko jednou dávkou rozpustnej zmesi.

Aby ste mohli ťažiť z účinkov suplementácie kreatínom, je potrebné prijať denne aspoň 3 g tejto látky. S jednou dávkou 100 % Kreatín monohydrátu toto množstvo hravo pokryjete. Naviac je vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý môžete piť s vodou alebo ho primiešať do obľúbeného nápoja. Ak zvažujete zaradenie doplnku, ktorý by vám mohol pomôcť k lepším výkonom, kreatín je zásahom do čierneho. O tom svedčí aj fakt, že patrí medzi najviac preskúmané doplnky stravy vo vzťahu k zlepšeniu výkonu. Konzumovať ho môžete dlhodobo, nie je potrebné ho po určitej dobe vysádzať ani riešiť cyklovanie.

100 % Kreatín monohydrát a jeho výhody

  • obsahuje 100 % kreatín monohydrát
  • zvyšuje výkonnosť počas intenzívnych tréningových intervalov
  • vhodný pre silových športovcov, atlétov a tímových športovcov
  • je vo forme dobre rozpustného prášku
  • patrí medzi najlepšie preskúmané doplnky stravy
  • dá sa zmiešať s vodou, džúsom alebo potréningovým proteínom

Zloženie

Neochutený: Kreatín monohydrát.

Zelené jablko: Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), aróma, farbivo (chlorofyl), sladidlo (sukralóza).

Citrón limetka: Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), aróma, farbivo (chlorofyl), sladidlo (sukralóza).

Mango maracuja: Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), (prírodné) aróma, sladidlo (sukralóza), farbivá (cviklová červená, beta karotén).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (5g) s 250ml vody. Užívajte 1-2x denne.

Tabuľka nutričných hodnôt (Neochutený)

Nutričné hodnoty100 g5 g
Kreatín Monohydrát100 g5 g

Tabuľka nutričných hodnôt (Zelené jablko, Citrón limetka)

Nutričné hodnoty100 g5 g
Kreatín Monohydrát83,4 g4,17 g

Tabuľka nutričných hodnôt (Mango maracuja)

Nutričné hodnoty100 g5 g
Kreatín Monohydrát87,4 g4,37 g

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie