Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-31%

Premium Tribulus 90 kapsúl - Weider

Obľúbené
Kód produktu: wtt96E3A43
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

16,50 € 23,95 €

Porovnať

Premium Tribulus 90 kapsúl - Weider

Weider Premium Tribulus , 90kps


Najlepší tribulus je späť! 

 • Vysoká dávka 1 800 mg extraktu Tribulus Terrestris na porciu
 • Štandardizovaný obsah saponínnov na 90%, obohatený o zinok pre podporu prirodzenej hladiny testosterónu
 • Laboratórne testované pre maximálnu kvalitu a bezpečnosť
 • 1,800 mg vysokokvalitný extraktu Tribulus Terrestris
 • 90% Saponínov
 • Pridaný zinok pre podporu testosterónu
 • Balenie postačujúce na mesiac
 • VEGAN kapsule

Čo podporuje a na čo je dobrý tribulus?

 • Podporuje nárast svalovej hmoty
 • Urýchľuje svalovú a energetickú regeneráciu
 • Podporuje zvýšenie fyzického výkonu, výdrž a silu
 • Má povzbudzujúci a stimulujúci efekt pre mužov i ženy (podporuje vylučovanie testosterónu, sexuálnu výkonnosť a tvorbu spermií, ženám pomáha počas menopauzy)
 • Obmedzuje vznik svalových kŕčov
 • Pôsobí mierne diureticky
 • Stimuluje imunitu Pôsobí preventívne proti rôznym chorobám
 • Zvyšuje počet červených a bielych krviniek
 • Má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti
 • Zvyšuje hladinu testosterónu u mužov a estrogénu u žien!
 • Zlepšuje potenciu mužov a sexuálnu túžbu u žien.

Výživové údaje na dennú porciu Premium Tribulus

 • Zinok  1,5 mg (15% ODD*)
 • Extrakt Tribulus Terrestris     1800 mg
 • z toho Saponíny
 • *ODD - odporúčaná denná dávka

Zatiaľ čo kulturisti a fyzicky aktívni ľudia z celého sveta používajú extrakty rastlín, známe ako adaptogény, už mnoho desaťročí, extrakt Tribulus Terrestris je už niekoľko storočí základom fytomedicíny a tradičného liečiteľského umenia.

Nový WEIDER Premium Tribulus poskytuje ohromujúcich 1 800 mg kvalitného extraktu v každej porcii, so štandardizovaným obsahom pre 90% steroidné saponíny. Prémiový kmeň Tribulus je navyše obohatený o vysoko kvalitný citrát zinočnatý, ktorý prispieva k udržaniu normálnych hladín testosterónu v krvi.

 

Aby sa zaistila najlepšia možná kvalita surovín, je Premium Tribulus pravidelne analyzovaný nezávislými laboratóriami tretích strán.

Zloženie Weider Premium Tribulus

Extrakt Tribulus Terrestris (Tribulus terrestris L., obsah Saponínov 90%), kapsula: Hydroxypropylmetylcelulóza; Objemová látka: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; Citrát zinočnatý.

 

Bližšie informácie o Tribuluse Terrestris

WEIDER Tribulus Terrestris (Extrakt Kotvičníka zemného) bol vždy najpredávanejší hormonálny stimulant testosterónu.

Kulturisti a silovo trénujúci športovci hľadali vždy spôsob ako sa priblížiť anabolickým hormónom a ich účinkom prírodnou cestou.

Prírodná náhrada s povzbudzujúcim účinkom na proteosyntézu, hormonálnu tvorbu a zlepšenie výkonu je z hľadiska zloženia vždy plná rastlinných steroidných saponínov, sterolov. Najznámejším a najpoužívanejším je Tribulus Terrestris, ktorý v najlepšej kvalite (Weider) pomáha vlastnej tvorbe testosterónu.

V synergizácii látok ako sú adaptogény (látky prirodzene zvyšujúce vitalitu, obranyschopnosť a potenciál organizmu), napríklad ženšeň, guarana, maca, kudzu, orech kola, beta-ecdysterone a podobne, je účinnosť zvyšovaná.

 

Účinky extraktov z bulharskej rastliny Tribulus Terrestris na zvyšovanie tvorby testosterónu v ľudskom tele sú podložené vedeckými štúdiami! V súčasnosti je to najsilnejší oficiálne povolený testosterónový stimulant na trhu.

 

Obsahuje komplex saponínov extrahovaných z bulharskej rastliny Tribulus terrestris, ktorý prirodzenou cestou zvyšuje tvorbu vlastného testosterónu pôsobením na Luteizačný hormóm, ktorý priamo ovplyvňuje produkciu testosterónu. Výborne účinkuje najmä u mužov nad 30 rokov.

Tribulus bol deklarovaný za najlepší doplnok stravy v USA, obsahujúci prekurzor testosterónu. To, čo upútalo pozornosť našich expertov, boli výkony bulharských vzpieračov na pretekoch, kde sa vykonávajú dopingové kontroly. Zdalo sa, že aj potom, keď títo športovci prestali brať zakázané anabolické prípravky (normálne nasleduje prechodné obdobie, počas ktorého dochádza k poklesu hladín hormónov, nálady a fyzických schopností), sa ich psychické a fyzické schopnosti vďaka tribulusu počas intenzívneho tréningu zlepšovali. Čo sa týka zlepšenia, ktoré budete pozorovať v spálni, detaily v podstate hovoria samé za seba. Zvýšené libido, zvýšená frekvencia erekcií a zvýšenie objemu ejakulátu poukazujú na pravdepodobné zvýšenie hladín gonadotropných hormónov a testosterónu.

 

Tribulusové saponíny patria medzi najúčinnejšie pôsobiace látku na zvyšovanie hormonálnej tvorby človeka. 90% obsah týchto saponínov patrí do deklarovanej najvyššej kvality tribulusov vôbec.

 

Zvýšená hladina testosterónu vedie k zvýšeniu fyzického výkonu, zlepšeniu regenerácie, nárastu svalstva a povzbudeniu sexuálnej výkonnosti. Pozitívne zmeny nastávajú už po prvých piatich dňoch užívania tohto doplnku. Zloženie: 1 kps obsahuje 600mg extraktu z kotvičníka zemného s 90% obsahom saponínov.

Preto býva tiež nazývaný ako 'rastlinný posilňovač potencie'. Účinné látky, predovšetkým fytosteroly, sú obsiahnuté vo všetkých častiach rastliny. Klinické štúdie preukázali, že blahodárne účinky kotvičníka pociťujú hlavne osoby už nad 30 rokov. Zlepšuje sexuálny život, uvoľňuje napätie, obovuje vitalitu a elán. Tribulus podporuje zvyšovanie objemu svalovej hmoty, predovšetkým u mužov tým, že prostredníctvom zvýšenia hormonálnej tvorby pôsobí na syntézu bielkovín. U žien redukuje telesný tuk. Je častým doplnkom stravy kulturistov a profresionálnych športovcov. Tiež výrazne pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Najčastejšie sa užíva vo forme doplnkov výživy. Hladina voľného testosterónu u mužov na časovej priamke. Čím je tvorba vlastného testosterónu nižšia, tým citeľnejší je účinok tribulusu.

 

 

UPOZORNENIE k užívaniu Tribulusu od Weidera:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

 

Hmotnosť100 g
Obsah Saponínov90 %
Dávkovanie3 kapsule počas dňa, ideálne s jedlom
Počet dávok v balení30 denných dávok

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie