Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-36%

Mutant Pump 154 kapsúl - PVL

Obľúbené
Kód produktu: pmp1
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

20,95 € 32,90 €

Porovnať

Mutant Pump 154 kapsúl - PVL

Predtréningové pumpy ( lepšie prekrvenie ) / Predtréningová pumpa bez stimulantov s vysokým obsahom L-arginínu, bioaktívnej zmesi HyperOx® a L-treonínu

Mutant Pump je taktiež obohatený o zmes elektrolytov a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev. Pridaný niacín prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Mutant Pump neobsahuje kofeín ani iné stimulanty, ktoré ťa síce nabudia, ale nemajú nič spoločné s napumpovaním.

Mutant Pump je doplnok výživy založený na klinicky overenej dávke L-arginínu, bioaktívnej zmesi HyperOx® (extrakt zo Senovky gréckej) a L-treonínu. Mutant Pump je taktiež obohatený o zmes elektrolytov a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev. Pridaný niacín prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Mutant Pump neobsahuje kofeín ani iné stimulanty, ktoré ťa síce nabudia, ale nemajú nič spoločné s napumpovaním.

Výhody

  • až 2574 mg L-arginínu na jednu dávku
  • pridaný patentovaný HyperOx®
  • obohatený o elektrolyty, vitamín C a niacín
  • neobsahuje stimulanty

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 dávku (7 kapsúl) približne 20 až 30 minút pred tréningom a zapite s 250 až 350 ml vody. Jedno balenie (mesačná dávka) je založené na 5 až 6 tréningoch týždenne.

Nutričné hodnoty

154 kapsúlbez príchute
Veľkosť 1 dávky: 7 kapsúl
Počet dávok v balení: 22
Nutričné hodnoty1 dávka (7 kapsúl)RVH%*
Energetická hodnota0 kJ / 0 kcal**
Tuky0 g**
Sacharidy0 g**
Bielkoviny0 g**
Vitamín C150 mg187%
Niacín (ako nikotínamid, kyselina nikotínová)25 mg NE156%
Horčík10 mg3%
Mutant Pump Actives3600 mg**
L-arginín2574 mg**
HyperOx® extrakt zo semien Senovky gréckej (aktívna botanická zložka [ABI™]) (Trigonella foenum-graecum) (30% glykozidov)513 mg**
L-treonín513 mg**
Mutant Pump Enhancers379 mg**
Kyselina askorbová150 mg**
Glukonát horečnatý165 mg**
Glycerolmonostearát39 mg**
Niacínamid (nikotínamid)15 mg**
Niacín (kyselina nikotínová)10 mg**
Mutant Pump Electrolytes289 mg**
Hydrogénfosforečnan vápenatý85 mg**
Fosforečnan draselný85 mg**
Fosforečnan sodný85 mg**
Hydrogenuhličitan sodný34 mg**
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Mutant Pump Actives [L-arginín, HyperOx® extrakt zo semien Senovky gréckej (aktívna botanická zložka [ABI™]) (Trigonella foenum-graecum) (30% glykozidov), L-treonín], Mutant Pump Enhancers [kyselina askorbová, glukonát horečnatý, glycerolmonostearát, niacínamid (nikotínamid), niacín (kyselina nikotínová)], Mutant Pump Electrolytes [hydrogénfosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, fosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný], vegetariánska kapsula (emulgátor (hypromelóza, karagénan, pektín)), protihrudkové činidlá (oxid kremičitý, stearát horečnatý), emulgátor (mikrokryštalická celulóza).
Alergény
Neobsahuje alergény.
Upozornenie

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie