Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-34%

Vegan Protein 2000 g - Biotech USA

Obľúbené
Kód produktu: bvp22DA2DD
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

42,95 € 64,90 €

Porovnať

Vegan Protein 2000 g - Biotech USA

Základom je ryža a hrášok. Potraviny rastlinného pôvodu narozdiel od potravín živočíšneho pôvodu, nie sú zdrojmi kompletných bielkovín, t.j. neobsahujú všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré náš organizmus potrebuje. Našťastie ale môžeme s takzvaným kompletovaním (kombináciou rôznych zdrojov bielkovín rastlinného pôvodu) získať plnohodnotné bielkoviny. 

Takto je to aj pri Vegan Protein. Spárovaním dvoch, navzájom sa vynikajúco dopĺňajúcich bielkovinových zdrojov: k ryžovým bielkovinám, chudobným na lyzín, ale bohatým na aminokyseliny s obsahom síry (napr. cysteín a metionín) boli  pridané hráškové bielkoviny, obsahujúce menej aminokyselín s obsahom síry, ale bohaté na lyzín. A tento vynikajúci základ bol doplnený ďalšími extra prvkami, 3 druhmi superpotravín.

Quinoová múka bola uctievaná už starodávnymi Inkami ako matka obilia, aj napriek tomu, že sa jedná o tzv. falošnú obilninu. Oproti skutočným obilninám má nižší obsah uhľohydrátov, ale má vyšší obsah (o 16 %) bielkovín. Popri tom je vynikajúcim zdrojom minerálov, obsahuje draslík, vápnik, horčík a aj železo.

Prášok z bobúľ acai. Bobule acai, pôvodne rastúce v amazonských dažďových pralesoch sú významné vďake svojej poprednej hodnote ORAC (medzinárodná norma, ktorá určuje absorpčnú kapacitu antioxidantov v potravinách).

Prášok z bobúľ goji. Goji bobule, ktoré sú známe tiež ako vlčie bobule, sa v Číne už dlhé tisícročia konzumujú ako afrodiziakum. Kyslasté ovocie jasnej červenej farby, ktoré pripomína zmes chuti čerešní a ostružín obsahuje 8 esenciálnych aminokyselín a veľké množstvo vitamínu C.

1 dávka obsahuje: 

 • 106 kcal
 • 19 g bielkovín
 • 1 390 mg L-glutamínu
 • 650 g L-arginínu

Výhody:

 1. Rastlinná alternatíva bielkovín na mliečnom základe
 2. Pre osoby citlivé na laktózu a glutén
 3. Pre milovníkov reformovanej kuchyne (vynikajúco zahusťuje)
 4. Bez cukru a laktózy
 5. Bez konzervačných látok
 6. Bez farbív
 7. Bez GMO
 8. Bez aspartamu
 9. S 3 druhmi superpotravín

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (25 g = 3 ploché polievkové lyžičky) s 250 ml vody a uźívajte priamo po cvičení. Cez dni odpočinku užívajte poobede. Pre prípravu je vhodný šejker.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:25 g
Počet dávok v balení: (500 g)20
Počet dávok v balení: (2000 g)80
Hodnoty:v 100 gv 25 g
Energetická hodnota1 797 kJ/425 kcal449 kJ/106 kcal
Tuky7,8 g2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny2 g0,5 g
Sacharidy13 g3,3 g
z toho cukry< 0,5 g< 0,5 g
Vláknina3,2 g0,8 g
Bielkoviny74 g19 g
Soľ2,2 g0,55 g
L-glutamín-1 390 mg
L-arginín-650 mg

Zloženie

Príchuť čokoláda+Škorica: Hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, nízkotučný kakaový prášok, L-glutamín, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), škorica, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), quinoa múka 1,6 %, arómy, prášok z plodov goji 1,1 %, prášok z plodov acai 0,6 %, soľ, sladidlo (sukralóza).

Príchuť vanilkový koláč: Hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, L-glutamín, arómy, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), quinoa múka 1,6 %, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), prášok z plodov goji 1,1 %, prášok z plodov acai 0,6 %, soľ, škorica, sladidlo (sukralóza).

Príchuť lesné ovocie: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, L glutamín, arómy, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), L arginín, emulgátor: lecitíny (sója), quinoa múka 1,6%, prášok z plodov goji 1,1%, kysel ina (kyselina citrónová), prášok z plodov acai 0,6%, soľ, sladidlo (sukralóza).

Príchuť banán: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, L glutamín, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), L arginín, arómy, emulgátor: lecitíny ( sója ), quinoa múka 6%, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), prášok z plodov goji 1,1%, prášok z plodov acai 0,6%, soľ, kyselina (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza).

Príchuť lieskový oriešok: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, L glutamín, nízkotučný kakaový prášok, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), L arginín, emulgátor: lecitíny (sója), quinoa múka 1,6%, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), arómy, prášok z plodov goji 1,1%, prášok z plodov acai 0,6%, soľ, sladidlo (sukralóza).

Príchuť káva: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, L glutamín, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), instantná káva 3,6%, L arginín, emulgátor: lecitíny (sója), quinoa múka 1,6%, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), arómy, prášok z plodov goji 1,1 %, prášok z plodov acai 0,6%, soľ, kofeín, sladidlo (sukralóza).

Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Výrobca

Biotech USA Kft., Kiscsikós köz 11, 1033 Budapest, Hungary.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie