Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-13%

Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam

Obľúbené
Kód produktu: gtfv6
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

19,95 € 22,90 €

Porovnať

Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam

Predtréningovka Thor doplnená o Vitargo®. Najlepšie ceny na športovú výživu vo Fit Life eshope.


Popis produktu

Pretréningový stimulant pre extrémne čisté a neobmedzené svalové napumpovanie. Pripraví telo na záťaž, zabezpečí lepšie prekrvenie, reakčné schopnosti rýchlych svalových vlákien, dodá viac sily do svalov, oddiali únavu, nabudí a zlepší sústredenie.

Vitargo® - patentovaný sacharid, ktorý je výborným zdrojom rýchlej energie pre zvýšenie výkonu a doplnenie zásob glykogénu. V žalúdku zostáva krátky čas, preto nespôsobuje nadúvanie, pocit plnosti a nevoľnosť. Neviaže vodu z telesných zásob, naopak podporuje hydratáciu organizmu, pretože pracuje ako pumpa.

Efektívne zložky:

 • Beta Alanín
 • AAKG
 • Citrulín Malát 
 • Taurín
 • Glycerol monostearát
 • Sibírsky ženšen
 • Kofeín
 • Niacín
 • Extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium) 
 • Vitargo®

Výhody:

 1. Silný predtréningový stimulant
 2. Doplnený o Vitargo®
 3. Zlepšuje regeneráciu, koncentráciu a sústredenosť
 4. Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
 5. Výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
 6. Zlepšuje výkon, odolnosť a vytrvalosť svalov
 7. Zabraňuje únave
 8. Bez sacharidov a kreatínu
 9. S obsahom kofeínu

Dávkovanie

Zmiešajte 1/2 odmerky (20 g) s 300 ml studenej vody a užívajte 20 minút pred tréningom. Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť, a to na 2 dávky. Obsahuje kofeín, neodporúča sa užívať večer a 5 hodín pred plánovaným spánkom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty: (príchuť Watermelon) v 1 dávke (20 g)
Počet dávok v balení: (600 g) 30
Energetická hodnota 187 kJ/44 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 10 g
z toho cukry 1 g
BIelkoviny 1 g
Soľ 0 g
Beta alanín 4 000 mg
L-citrulín DL-malát 1:1 2 600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1 400 mg
Taurín 700 mg
Glycerol monostearát 400 mg
Horký pomaranč (Citrus aurantium) extrakt z plodov 300 mg
Kofeín bezvodý 300 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) prášok z koreňa 200 mg
Niacín (ako nikotínamid) 70 mg

Zloženie

Lemon Lime: Vitargo®, kyselina citrónová, ochucovadlá, protispekavé látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta-karotén).

Watermelon: Vitargo®, kyselina citrónová, ochucovadlá, protispekavé látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa).


Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. V prípade, ak trpíte niektorým z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, dysfunkcia alebo problémy s pečeňou, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním konzultujte užívanie s lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami. Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie v priebehu 24 hodín. Neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke).

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie