Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-37%

Bulgarian Tribulus 90 tabliet - Vemoherb

Obľúbené
Kód produktu: vtb9
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

18,80 € 29,90 €

Porovnať

Bulgarian Tribulus 90 tabliet - Vemoherb

Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu.


Popis produktu

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulusu je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscínu (štandardizovaného na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka 1 z najsilnejších dostupných extraktov s obsahom protodioscínu na trhu. Štandardizovaný obsah protodioscínu je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov ako je protogracilín a ďalšie a tiež je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a tanínov (vždy pod 10 %).

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Práve bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahší. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu a podobne.

Napr. čínsky alebo indický Tribulus je využívaný na iné účely. Uvádza sa pri nich % saponínov, nie však protodioscínu. Dôležité je tiež nezamieňať obsah čistého protodioscínu s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú iba všeobecným pojmom, takže napr. aj extrakt s obsahom 95 % saponínov, môže obsahovať len 1,5 % protodioscínu. Dôvodom je práve spomínaný pôvod suroviny.

Produkt je pravidelne v každej šarži (pred uvoľnením na predaj) testovaný na neprítomnosť hormónov a prohormónov v akreditovanom laboratóriu.

Výhody:

  1. Pravý bulharský Tribulus s obsahom až 60 % protodioscínu
  2. Stimuluje a energizuje
  3. Zvyšuje hladinu testosterónu

Dávkovanie

Základná dávka: 3-6 kapsúl denne v 3 dávkach po 1-2 kapsuliach. Zapite dostatočným množstvom vody.

Pri silových športoch a kulturistike: 8-týždňový cyklus s 2-týždňovou prestávkou. Plná denná dávka je 10-15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do 3 dávok počas dňa. Ak je vaša hmotnosť napríklad 80 kg, je vaša dávka 800-1 200 mg denne = 4-6 kapsúl denne, to znamená 3x denne 1-2 kapsule. Ak je vaša hmotnosť napríklad 100 kg, je vaša dávka 1 000-1 500 mg denne = 6-8 kapsúl denne, to znamená 3x denne 2-3 kapsule. Po ukončení 8-týždňovej kúry odporúčame 2-týždňovú prestávku, následne odporúčame celý cyklus zopakovať.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 -2 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 45-90
štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris 200 mg
s obsahom 60 % furostanolového saponínu,determinovaného ako protodioscín  

Zloženie

1 vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza) obsahuje: 200 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60 % furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín, zahusťovadlo (maltodextrín), protispekavé látky (stearan horečnatý a fosforečnan vápenatý).


Upozornenie

Doplnok stravy. Dodržujte odporúčaný postup dávkovania. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom, tmavom mieste do 25 °C.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie