Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-28%

Creatine Monohydrate Fair Power 300 g - Survival

Obľúbené
Kód produktu: scmf53DF508F
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

12,95 € 17,95 €

Porovnať

Creatine Monohydrate Fair Power 300 g - Survival

Kreatín monohydrát (Creatine Monohydrate) je jedným z najosvedčenejších doplnkov športovej výživy pre výrazný nárast kvalitnej svalovej hmoty, pre efektívne zvýšenie sily a výrazne lepšiu regeneráciu. Creatine Fair Power od Survivalu je vysoko čistá mikronizovaná forma kreatín monohydrátu bez akýchkoľvek ďalších prísad. Mikronizovaná forma umožňuje jednoduchú prípravu, rýchlu rozpustnosť a maximálnu využiteľnosť v ľudskom tele. Survival Fair Power je laboratórne testovaný (aktuálne výsledky analýz vždy nájdete na www.eSurvival.cz).

Účinky:

Kreatín je prirodzenou súčasťou ľudského tela, je to látka, ktorá podporuje uvoľňovanie energie v bunkách a slúži tak ako ich rýchly zdroj energie. Pri dostatočnom prísunu kreatínu dokážu ľudské svaly krátkodobo i dlhodobo podávať výrazne vyššie výkony. V športoch, ako je kulturistika alebo silový trojboj, si kreatín našiel obľubu vďaka svojim výrazným výsledkom pri raste svalov a zvyšovaní sily. Dostatočný prísun kreatínu zvyšuje efektivitu tréningu, urýchľuje obnovu energetických zásob a urýchľuje regeneráciu.

Balenie: 300 g

Odporúčané dávkovanie:

  • Základná odporúčaná denná dávka je 5 g kreatín monohydrátu (2 zarovnané čajové lyžičky).
  • Maximálna denná dávka je 10 g kreatín monohydrátu rozdelená do dvoch denných dávok.
  • V tréningové dni užívajte pred tréningom (prípadne druhú dávku po tréningu), v netréningové dni užívajte ráno pred raňajkami (prípadne druhú dávku počas dňa). Na zvýšenie účinku je veľmi vhodné podávať ho spolu s jednoduchými cukrami, napr. glukózou alebo gainerom.
  • Balenie 300 g vystačí na 30 dní pri dávke 10 g denne. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti odporúčame po skončení konzumácie urobiť rovnako dlhú prestávku, po ktorej môžete opäť začať s užívaním.

Tabuľka nutričných hodnôt:

100 g
energetická hodnota1496 kJ/352 kcal
bielkoviny0 g
sacharidy0 g
tuky0 g
kreatín monohydrát99,5 g

Zloženie : mikronizovaný kreatín monohydrát.

Upozornenie. Akékoľvek vyššie dávky kreatínu sa odporúča konzultovať so športovým lekárom. Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Nevystavujte mrazu. Nenahrádza pestrú stravu. Neobsahuje konzervačné látky, farbivá, arómy ani sladidlá. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie