Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-25%

Triple Magnesium 90 kapsúl - GymBeam

Obľúbené
Kód produktu: gtm9C452E3
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

8,95 € 11,95 €

Porovnať

Triple Magnesium 90 kapsúl - GymBeam

Triple Magnesium v sebe spája 3 rôzne formy horčíka: bisglycinát horečnatý, oxid horečnatý a mliečnan horečnatý. Každá forma horčíka ma rôznu využiteľnosť. Biologická dostupnosť súvisí s tým, ako ľahko môže telo vstrebať látku, ide o pomer podanej látky, ktorú možno vstrebať a jej podielu, ktorý bunky skutočne prijmú, využijú alebo uskladnia. Triple Magnesium obsahuje až 3 formy horčíka, aby bolo možne zabezpečiť čo najvyšiu mieru vstrebateľnosti a vyuźiteľnosti horčíka. Každá dávka obsahuje 375 mg horčíka.

Horčík alebo magnézium je minerál dôležitý pre zdravie človeka, pretože prispieva k redukcii únavy a vyčerpania, ale aj fungovaniu svalov a udržaniu zdravých kostí a zubov. Jeho užívaním podporíte fungovanie nervovej sústavy a psychiky, ako aj syntézu bielkovín a rovnováhu elektrolytov. 

Výhody:

  1. Spojenie 3 foriem horčíka
  2. V 2 kapsuliach prijmete 375 mg horčíka
  3. Pohodlné dávkovanie vďaka kapsulovej forme

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne.   

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:2 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.)45
Horčík375 mg

Zloženie

Bisglycinát horečnatý, oxid horečnatý, mliečnan horečnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.  

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie