Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-10%

Glukomanán 120 tabliet - GymBeam

Obľúbené
Kód produktu: gg144F46F
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

8,95 € 9,95 €

Porovnať

Glukomanán 120 tabliet - GymBeam

Glukomanán pochádza z koreňa rastliny Amorphophallus konjac, ktorá rastie v teplých a tropických oblastiach Ázie. Tento rastlinný polysacharid je formou rozpustnej vlákniny, ktorá má množstvo blahodarných účinkov na organizmus. V tele na seba totiž viaže vodu, dokáže napučať, a niekoľkonásobne tak zväčšiť svoj objem. To je dávané do súvislosti s pocitom sýtosti. Vo výsledku sa to môže prejaviť napríklad aj zjedením menšej porcie jedla.

 Okrem toho v rámci nízkokalorickej diéty prispieva k zníženiu hmotnosti. Tento priaznivý účinok dosiahnete pri príjme 3 g glukomanánu denne v troch dávkach po 1 g zapitých 1 – 2 pohármi vody. Najlepšie pred jedlom pri súčasnom dodržiavaní redukčného jedálnička na chudnutie. Glukomanan navyše podporuje aj udržanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi, čo je priaznivé aj pre zdravie srdca. Tento efekt nastáva pri príjme 4 g glukomananu denne. S týmto produktom tieto odporúčania hravo splníte.

 Tento doplnok sa používa najmä pri chudnutí a rysovaní postavy. Vďaka tomu, že neobsahuje žiadne živočíšne zložky, je navyše vhodný aj pre vegánov

Glukomanán a jeho výhody

  • rozpustná vláknina z koreňa rastliny Amorphophallus konjac
  • spolu s nízkokalorickou diétou podporuje chudnutie
  • viaže na seba vodu, čo sa spája s navodením pocitu sýtosti
  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi
  • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Glukomanán (Amorphophallus konjac) (koreň), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), protispékavé činidlo (oxid kremičitý), povlakové látky [(hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, modifikovaný škrob, triglycerid so stredným reťazcom, mastenec, izopropanol, polyethylenglykol].

Dávkovanie

Pri chudnutí užívajte 2 tablety 3krát denne pred jedlom. Na podporu udržania normálnej hladiny cholesterolu užívajte 2 tablety 4krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty6 tabliet8 tabliet
Glukomanán (Amorphophallus konjac)3000 mg4000 mg

Upozornenie

Dodržujte odporúčané dávkovanie a produkt zapite dostatočným množstvom vody. Nie je vhodné pre osoby s prehĺtacími problémami, ktorým hrozí udusenie. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie