Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-43%

Vitamín C 1000 100 tabliet - Biotech USA

Obľúbené
Kód produktu: bvc11903C47
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

7,95 € 13,90 €

Porovnať

Vitamín C 1000 100 tabliet - Biotech USA

Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, tiež k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Je dôležitý pre správnu tvorbu kolagénu a správnu funkciu kostí, chrupaviek a pokožky. Doplnok je vhodný v období so zvýšeným nárokom na vitamín C, hlavne pri infekčných ochoreniach a v období rekonvalescencie.

Vitamin C 1000 od Biotech USA obsahuje naviac prírodné bioflavonoidy a šípky, ktoré rovnako predstavujú zdroj bioflavonoidov, a ktoré zosilňujú účinok vitamínu C a urýchľujú hojivé procesy v organizme.

Výhody:

  1. Obsah vitamínu C až 1 000 mg v tablete
  2. Pridané bioflavonoidy a šípky
  3. Podpora obranyschopnosti organizmu

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 tbl.
Počet dávok v balení: (100 tbl.)100
Vitamín C1 000 mg
Prášok zo šípok a bazových kvetov43 mg
Prášok z citrónovej kôry43 mg

Zloženie

Kyselina l-askorbová, objemové činidlá (celulózový gél, kukuričný škrob), povlaková látka (stabilizátory (polyvinylalkohol, polyetylénglykol), farbivo (oxid titaničitý), protihrudkujúca látka (mastenec)), bylinkový prášok 2,5 % (prášok zo šípok, maltodextrín, prášok z bazových kvetov), prášok z citrónovej kôry 2,5 % (citrusové bioflavonoidy 1 %), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Pacienti s tvorbou oxalátových obličkových kameňov môžu vitamín C užívať len po súhlase lekára. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Výrobca

Biotech USA Kft., Kiscsikós köz 11, 1033 Budapest, Hungary.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie