Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-40%

Triple Blend Extra Silný 200 g - Barny's

Obľúbené
Kód produktu: btb2B2DEF3
✅ E X T R A - A K C I A ! ! !
✅ Najlepšia kĺbová výživa na trhu - nič lepšie NEEXISTUJE!
✅ Obsahuje len značkové kolagény z bezpečných prírodných zdrojov
✅ Neobsahuje lacnejšie náhrady
✅ Poctivá a hlavne komplexná dávka kĺbovej výživy bez zbytočných syntetických „akože pridaných účinných látok, ktoré sú často krát len reklamným ťahom konkurencie“
✅ Z dôvodu zachovania kvality sme našli spôsob výroby bez pridania umelých farbív a konzervačných látok.
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

17,95 € 29,95 €

Porovnať

Triple Blend Extra Silný 200 g - Barny's

Barny’s® TRIPLE blend extra silný – obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok – glukózamín a chondroitín sulfátu, látku MSM a kolagény z bezpečného prírodného zdroja. Chondroprotektívne látky spolu s kolagénom II. typu prirodzene tvoria štruktúru kĺbovej chrupavky, kým kolagén I. typu je súčasťou väziva a MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojom organicky viazanej síry. Navyše tento produkt je obohatený o vitamín C, ktorý je dôležitý pre normálnu tvorbu kolagénu a prirodzenú funkciu chrupavky a kostí. Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré sa skladá z chondrocytov (vlastných buniek chrupavky) kolagénových a elastických vlákien (tvoriacich štruktúru chrupavky) a amorfnej medzibunkovej hmoty. Pre správne a normálne fungovanie chrupavky je dôležité mať funkčné kolagénové štruktúry, ktoré zaisťujú chrupavke tvar a pevnosť.

Výhody produktu: 

  • Obsahuje len značkové kolagény z bezpečných prírodných zdrojov
  • Neobsahuje lacnejšie náhrady
  • Poctivá a hlavne komplexná dávka kĺbovej výživy bez zbytočných syntetických „akože pridaných účinných látok, ktoré sú často krát len reklamným ťahom konkurencie“
  • Z dôvodu zachovania kvality sme našli spôsob výroby bez pridania umelých farbív a konzervačných látok.
  • Prášková forma
  • Ekonomické balenie

POZOR: Barny’s® TRIPLE blend extra silný je originálna humánna verzia obľúbeného veterinárneho produktu ALAVIS™ TRIPLE blend. ALAVIS™ je našou sesterskou spoločnosťou, ktorá je jednotkou vo vývoji a výrobe veterinárnych prípravkov. Produkt ALAVIS™ TRIPLE blend nie je určený pre ľudí! Práve preto sme pre vás vytvorili humánnu verziu, ktorá je vyrábaná v najvyššej farmaceutickej kvalite a je certifikovaná. 

Dávkovanie:

Dospelí užívajú ½ odmerky denne rozmiešať v 100 ml vode. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ďalšou možnosťou užívania je rozmiešať jednu odmerku v ochutenom jogurte.

Zloženie aktívnych látok:v ½ odmerke (2,25 g)*RVH
MSM (methylsulfonylmethan) 99,9 %979 mgnie je stanovená
Glukózamín sulfát (glukózamín sulfát 2KCl 75,4 %)782,5 mgnie je stanovená
Chondroitín sulfát 90 %326 mgnie je stanovená
Kolagén typu II z raje v kvalite zn. Cartidyss®11,25 mgnie je stanovená
Vitamín C (kyselina L-askorbová)9,65 mg12 %
Kolagén typu I z treskovitých rýb v kvalite zn. Collyss®7,5 mgnie je stanovená

*RVH – referenčná výživová hodnota

Z dôvodu zachovania kvality prípravku nie sú pridávané žiadne farbivá ani konzervačné látky.

Zloženie:

Obsah zložiek v ½ odmerke: MSM (methylsulfonylmethan), glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, zvýrazňovač vône a chuti – jablčný pektínCartidyss® (kolagén typu II z raje), vitamín C (kyselina L-askorbová), Collys® (kolagén typu I z treskovitých rýb). Ochutený stéviou.

Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je vhodný na kombináciu s liekmi na riedenie krvi. Nevhodný pre osoby s alergiou na rybie produkty. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale.

Do prípravku Barny’s® TRIPLE blend extra silný je pridávaný prírodný jablčný pektín, ktorého farba je premenlivá z bielej farby až na svetlo hnedú. Z tohto dôvodu sa môže líšiť aj farba prášku v tomto prípravku. Zmena farby neovplyvňuje kvalitu výživového doplnku.

Balenie: 200 g

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie