Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-25%

Beta Alanine 120 tabliet

Obľúbené
Kód produktu: gba1675907
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

5,95 € 7,95 €

Porovnať

Beta Alanine 120 tabliet

Beta alanín pomáha oddialiť únavu, zvýšiť vytrvalosť, zlepšiť výkon a svalovú silu pri akomkoľvek športe. Pre svoje účinky sa preto odporúča hlavne pri silových, vytrvalostných a intenzívnych tréningoch a športoch. Pomôcť dokáže silovým športovcom, ktorí sa snažia o nárast svalovej hmoty ako sú vzpierači, či powerlifteri. Rovnako vhodný je aj pre vytrvalostných športovcov ako sú napr. veslári, bežci na dlhé trate, ale aj pre ostatných športovcov, ktorí majú pocit stagnácie.

Beta alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene nachádza v spektre beta aminokyselín, a spoločne s L-histidínom pomáha vytvoriť karnozín. Je to nebielkovinová aminokyselina, ktorú typická strava neobsahuje vo väčších množstvách. Beta alanín v poslednom čase rýchlo získava na popularite a počet štúdií, ktoré potvrdzujú jeho pozitívny vplyv na výkonnosť športovcov, stále pribúda.

Počas fyzického výkonu dochádza k hromadeniu laktátu v krvi. Zvýšenie hladiny kyseliny mliečnej a s tým súvisiaci pokles pH sú hlavnými spúšťačmi svalovej únavy. Suplementácia Beta alanínom napomáha telu rýchlejšie sa zbavovať odpadových látok, čím vytvára predpoklad pre zlepšenie výkonnosti počas opakovaných intenzívnych činností a zbavenie sa svalovej únavy.

Výhody:

  1.     Zvýšenie svalovej sily
  2.     Zlepšenie výkonu
  3.     Zvýšenie vytrvalosti
  4.     Prekonanie svalovej únavy

Dávkovanie

Ako doplnok stravy užívajte 2 tbl. 2x denne, najlepšie pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky2 tbl.
Počet dávok v balení: (120 tbl.)60
Hodnoty:v 1 tbl.
Beta alanín1 000 mg

Zloženie

Beta alanín, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý.

Upozornenie

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Vedľajším účinkom užívania Beta alanínu môže byť mravčenie na pokožke. Je to úplne normálna reakcia v tele a nie je škodlivá.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie