Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-17%

BCAA Hydrate 375 g - GymBeam

Obľúbené
Kód produktu: gbh3952585
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

14,95 € 17,95 €

Porovnať

BCAA Hydrate 375 g - GymBeam

BCAA Hydrate je instantná zmes obsahujúca aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), doplnená elektrolytmi, vitamínom B6 a kokosovou vodou v prášku. Ide tak o unikátny hydratačný komplex, z ktorého si pripravíte funkčný športový nápoj. Ten sa hodí na popíjanie pred výkonom, počas náročných silových aj vytrvalostných tréningov, ale aj po nich.

Základ tvoria aminokyseliny vo forme l-leucínu, l-izoleucínu a l-valínu, ktoré sú známe pod skratkou BCAA. Tie patria medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si ich naše telo nedokáže vytvoriť samo. Preto je potrebné ich pravidelne dopĺňať prostredníctvom stravy alebo doplnkov stravy. V tomto doplnku sú v optimálnom pomere 4:1:1 v prospech leucínu, ktorý má zo všetkých aminokyselín najvyšší anabolický potenciál. Slúži ako prekurzor proteínu mTOR, ktorý následne spúšťa proces tvorby svalových bielkovín (proteosyntézy), čo oceníte najmä po tréningu v rámci regenerácie. Počas športového výkonu príde vhod aj preto, že je rýchlo stráviteľný a telo ho môže využiť ako zdroj energie. 

V žiadnom športovom nápoji by nemali chýbať elektrolyty, ktoré súvisia s optimálnou hydratáciou. V zložení nájdete vápnik, horčík, sodík a chlorid. Tieto minerály sú obsiahnuté v pote, ktorý sa vo väčšej miere tvorí počas športovej aktivity. Tento doplnok tak pomôže s ich doplnením. Okrem toho horčík prispieva k elektrolytovej rovnováhe organizmu a podobne ako vápnik podporuje normálnu činnosť svalov. Svoju funkciu v produkte má aj vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Zároveň podporuje normálny energetický metabolizmus, rovnako ako správnu látkovú premenu bielkovín a sacharidov. 

Zloženie BCAA Hydrate dopĺňa kokosová voda v prášku,ktorá sa získava z čerstvých kokosových orechov. Má osviežujúcu ľahko sladkastú chuť a je známa aj obsahom bioaktívnych látok. Do rúk sa vám tak dostáva jedinečný produkt, ktorý stačí rozmiešať vo vode a behom chvíľky máte pripravený lahodný športový nápoj pre športovcov.

BCAA Hydrate a jeho výhody

 • funkčný komplex s obsahom BCAA, elektrolytov a vitamín B6
 • obohatený o prášok z kokosovej vody
 • obsahuje BCAA - l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 4:1:1 
 • zdroj vápnika, horčíka a chloridov
 • BCAA možno využiť ako zdroj energie
 • podporuje rovnováhu elektrolytov 
 • prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • podporuje správnu funkciu svalov 
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • po zmiešaní s vodou vytvára funkčný športový nápoj
 • má osviežujúcu chuť 
 • vhodný pred, počas a po tréningu
 • ideálny pre silových a vytrvalostných športovcov

Zloženie

Príchuť pomaranč: BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citrát trojsodný, kokosová voda v prášku, citrát trojsodný, citrát trojdraselný, uhličitan vápenatý, inulín, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), prírodná aróma, chlorid sodný, zahusťovadlo Grindsted® (xantánová guma, celulóza), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta-karotén), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť mango-maracuja: BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citrát trojsodný, kokosová voda v prášku, citrát trojsodný, citrát trojdraselný, uhličitan vápenatý, inulín, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), prírodná aróma, chlorid sodný, zahusťovadlo Grindsted® (xantánová guma, celulóza), sladidlo (sukralóza), farbivo (betakarotén), koncentrát z červenej repy, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť melón: BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), trichlorid citrát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kokosová voda v prášku, citrát trisodný, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), prírodné zvýhodňujúce látky, citrát trisodný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, zahusťovadlo Grindsted® (xantánová guma, celulóza), sladidlo (sukralóza), koncentrát z červenej repy, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), inulín.

Príchuť citrón s limetkou: BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), inulín, trichlorid citrát, kokosová voda v prášku, citrát trisodný, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citrát tridraselný, uhličitan vápenatý, prírodná aróma, chlorid sodný, zahusťovadlo Grindsted® (xantánová guma, celulóza), regulátor kyslosti (kyselina jablčná), sladidlo (sukralóza), extrakt zo svetlice farbiarskej, extrakt zo spiruliny, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Zloženie zelené jablko: BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citrát trojsodný, kokosová voda v prášku, citrát trojsodný, inulín, citrát trojdraselný, uhličitan vápenatý, malátový regulátor), prírodná aróma, chlorid sodný, zahusťovadlo Grindsted® (xantánová guma, celulóza), sladidlo (sukralóza), extrakt zo svetlice farbiarskej, extrakt zo spiruliny, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť modrá malina: BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citrát trojsodný, kokosová voda v prášku, citrát trojsodný, citrát trojdraselný, inulín, uhličitan vápenatý, regulátor malátu), prírodná aróma, chlorid sodný, zahusťovadlo Grindsted® (xantánová guma, celulóza), sladidlo (sukralóza), farbivo (betakarotén), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), farbivo (brilantná modrá FCF).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (12,5 g) s 300 ml vody. Užívajte 1-2 krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty12,5 g (1 dávka)   *RDI na 12.5 g
BCAA5000 mg -
- L-leucín3333.33 mg -
- L-Izoleucín833,33 mg -
- L-Valín833.33 mg -
Kokosová voda v prášku500 mg -
Sodík200 mg -
Chlorid150 mg19%
Draslík150 mg8%
Vápnik120 mg15%
Horčík75 mg20%
Vitamín B62.8 mg200 %

 *Odporúčaný denný príjem priemerného dospelého človeka (8400 kJ/2000 kcal)

Upozornenie

Športový nápoj v prášku s vitamínom B6, minerálnymi látkami a aminokyselinami. Výživový doplnok so sladidlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie