Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-50%

Fresh Up Classic 1000 ml - Weider

Obľúbené
Kód produktu: wfuc1
Exp. 12/2022
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

7,95 € 15,90 €

Porovnať

Fresh Up Classic 1000 ml - Weider

Weider Fresh Up Concentrate je kvalitný iontový nápoj. Neobsahuje takmer žiadne tuky a cukry a preto je vhodný aj pri diétách. Neobsahuje ani aspartám. Tak isto nemá žiadny účinok na hladiny inzulínu. Vďaka obsahu 10 vitamínov, minerálnych látok a horčíku priaznivo vplýva na výživu a podporu svalstva.

Aktívni športovci využívajú Fresh Up Concentrate na dochutenie a obohatenie proteínových koktejlov. Z jedného balenia zarobíte až 50 litrov hotového nápoja. Ponúkame vám rôzne varianty príchutí a to: broskyňa s maracujou, červený pomaranč, citrón s limetkou, jahodu, melón, multifruit, višňu kolou, a figu.

WEIDER Body Shaper Fresh Up Concentrate

  • Zaujímavosť: Fresh Up Concentrate má menej výrazné príchute a kvôli chýbajúcim cukrom nie je príliš sladký. To že je bez cukrov, má ale svoju výhodu. Ak chcete chudnúť, ale pri cvičení pijete nápoj obsahujúci cukry a sacharidy, vaše telo bude čerpať energiu viac práve z tých cukrov a menej z tukov. Ak chcete pri cvičení spaľovať viac tukov, uprednostňujte počas výkonu nápoje bez cukrov a s čo najmenším obsahom sacharidov.
  • Náš tip: Ak chcete spaľovať viac tukov, užite ešte pred výkonom doplnok karnitín. Ak máte radi osviežujúce príchute, odporúčame vyskúšať príchuť citrón s limetou. Je jemne horkastá a správne osvieži počas výkonu.
Nutričné hodnoty 100 ml
Energetická hodnota 228 kJ/55 kcal
Bielkoviny <0,1 g
Sacharidy 1,2 g
Tuky 0 g
Vláknina <0,1 g
Sodík 0,6 g
Vitamín E 20 mg
Vitamín C 133 mg
Vitamín B1 1,8 mg
Vitamín B2 2,3 mg
Niacín 27 mg
Vitamín B6 2,3 mg
Kyselina listová 333 µg
Vitamín B12 4,2 µg
Biotín 83 ?g
Kyselina pantoténová 10 mg
Horčík (Magnézium) 401 mg

Dávkovanie 15 ml rozmiešajte v 750 ml vody. Pite podľa potreby na prísun tekutín a minerálnych látok pred, počas alebo po výkone.

Upozornenie!

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie