-24%

Rush RTD 250 ml - Weider

Obľúbené
Kód produktu: wrr265F829
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

1,29€ 1,69€

Porovnať

Rush RTD 250 ml - Weider

Určený na zvýšenie vytrvalosti a dosiahnutie maximálneho výkonu počas tréningu. Obsahuje exkluzívnu kombináciu starostlivo vybraných zložiek, ktoré vám pomôžu získať viac energie a sily, než ste si kedy dokázali predstaviť. Vďaka tomuto nápoju budete môcť zvýšiť vývoj svalov a zlepšiť vašu pozornosť a motiváciu pri tréningu.

 • Citrulín a arginín - oxid dusnatý (NO), prekurzor aminokyselín, ktoré zlepšujú tok krvi do svalov podporujú intenzívnejšie tréningy a zároveň znižujú dobu zotavenia.
 • Beta-alanín - aminokyselina, ktorá pomáha zadržať kyseliny vnútri svalového tkaniva, spomaľuje únavu a preto zvyšuje intenzitu tréningov.
 • Taurín - aminokyselina podieľajúca sa na transporte vody a živín v bunkách, a tým zvýšuje syntézu bielkovín a svalovú hypertrofiu.
 • Kofeín - celosvetovo známy stimulant, zvyšuje výkon a znižuje únavu.
 • L-alanyl-L-glutamín - dipeptid, ktorý preukázateľne zvyšuje vstrebávanie tekutín v priebehu cvičenia a svalovú rehydratáciu po fyzickej aktivite.
 • Glucuronolaktón - sacharid, ktorý zlepšuje pozornosť, koncentráciu a duševnú výkonnosť.
 • Zinok - minerál, ktorý zvyšuje produkciu testosterónu a stimuluje hormonálny a imunitný systém.

Výhody:

 1. Najpokročilejšia forma s cieľom maximalizovať kvalitu tréningu
 2. Sila, koncentrácia a energia
 3. Až 10 účinných látok
 4. Kofeín
 5. Osviežujúca pomarančová príchuť
 6. Bez cukru

Dávkovanie

Užívajte 1 plechovku denne v prípade potreby.

Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty: (príchuť Energized Orange)v 1 plechovke
L-citrulín malát2 000 mg
Beta-alanín2 000 mg
Taurín1 000 mg
L-arginín alfa-ketoglutarát975 mg
L-arginín báza975 mg
Glucuronolaktón500 mg
L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®)200 mg
Kofeín200 mg
Niacín16 mg
Zinok5 mg

Zloženie

Voda, 8 % L-citrulín malát, 8 % Beta-alanín, kyseliny (E338, E330), oxid uhličitý, 4 % taurín, 3,9 % L-arginín-alfa-ketoglutarát, 3,9 % L-arginín báza, 2 % glucuronolaktón, 0,8 % L-alanyl-L-glutamín (sustamín®), aróma, kofeín, sladidlá (E955, E950), antioxidant (E300), glukonát zinku, niacín.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom a kardiovaskulárnymi chorobami. Neužívajte po 18 hod., môže spôsobiť nespavosť. Nekombinujte s alkoholom! Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie