-40%

Vitamin C Forte 140 kapsúl - StillMass

Obľúbené
Kód produktu: svcf1A8E0BB
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

5,95€ 9,90€

Porovnať

Vitamin C Forte 140 kapsúl - StillMass

Vitamín C je silným antioxidantom, zabraňuje zápalom, zabezpečuje napätosť pokožky a silu svalov. Stimuluje tvorbu väziva, kostí a zubov a spolupôsobí pri budovaní chrupaviek i šliach. Zlepšuje hojenie rán a posilňuje imunitu. Ochraňuje orgány a tkanivá, centrálny nervový systém pred voľnými radikálmi, ktoré ich poškodzujú a urýchľujú starnutie. Znižuje poškodenie spôsobené fajčením a chráni pred oxidáciou krvného tuku v krvi premenou bielkovín na cukry v cievach.

Zloženie:  Vitamín C (Kyselina askorbová)800 mg, plnivo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Účinná látka v dennej dávke: dospelí (800mg): vitamín C 800mg (1000% RVH) RVH=referenčná výživová hodnota.

Použitie a dávkovanie:  Dospelý 1-krát denne 1 kapsulu, zapite dostatočným množstvom tekutiny. Pre lepšie vstrebávanie vhodné kombinovať s ovocím.

Obmedzenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvoriť. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky ,ani geneticky modifikované suroviny.


Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie