Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-40%

ZMB 90 tabliet - 6PAK

Obľúbené
Kód produktu: 6z9234DA3
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

5,95 € 9,90 €

Porovnať

ZMB 90 tabliet - 6PAK

6PAK Nutrition ZMB obsahuje organické formy zinku a horčíka, ako aj vitamín B6. Táto kombinácia sa používa v suplementácii už od nepamäti, pretože jej zložky podporujú regeneráciu svalovej a nervovej sústavy, ako aj zlepšujú funkciu metabolizmu a endokrinný systém.

AKO FUNGUJE ZINOK

Zinok je prvkom, ktorý sa podieľa na procese výroby testosterónu. Správna hladina zinku pomáha udržiavať hladinu tohto hormónu. Okrem toho, zinok sa podieľa na metabolizme bielkovín, tukov a sacharidov, a teda sa dá povedať, že úloha zinku v tele je tiež podpora syntézy proteínov, spaľovanie tukov a syntéza glykogénu. Zinok tiež pomáha udržiavať zdravú pokožku, nechty a vlasy. Veľmi dôležitá výhoda zinku je podporu imunitného systému.

AKO FUNGUJE HORČÍK

Horčík prispieva k zníženiu pocitu únavy podporou nervového systému. Horčík tiež podporuje udržiavanie normálnych psychotických funkcií. Má tiež pozitívny účinok na svalový systém a podporuje tvorbu nových bielkovín. Okrem toho je horčík dôležitým elektrolytom a prispieva k udržaniu vysokej úrovne energie.

AKO FUNGUJE VITAMÍN B6

Vitamín B6 hrá dôležitú úlohu pri syntéze glykogénu a proteínov. Okrem toho vitamín B6 podporuje udržiavanie vysokých energetických hladín a tvorbu červených krviniek (erytrocytov). Existujú tiež informácie, že vitamín B6 podporuje normálny metabolizmus cysteínu a homocysteínu. Vitamín B6 sa podieľa na regulácii hormonálnej aktivity.

VÝHODY POUŽÍVANIA 6PAK NUTRITION ZMB

6PAK Výživa ZMB dopĺňa nedostatky zinku, horčíka a vitamínu B6. Zinok a vitamín B6 podporujú syntézu proteínov (vrátane svalových vlákien). Horčík podporuje fungovanie nervového systému a myšlienkových procesov. Doplnenie nedostatku zinku tiež pomôže imunitnému systému a udržiava zdravý vzhľad vlasov, kože a nechtov.

6PAK Nutrition Effective Line ZMB – 90 tbl.
Denná dávka :2 tablety
Počet dávok v balení:45
Balenie:90 tabliet
Informácie o výžive:Na 2 tabletách% RWS *
magnézium250 mg67%
zinok15 mg150%
Vitamín B64 mg286%
Zloženie: citrát horečnatý, laktát, zinok, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (uhličitan vápenatý, oxid kremičitý horečnaté soli mastných kyselín). Môže obsahovať neúmyselnú prítomnosť mliečnych derivátov , sóje, obilnín obsahujúcich lepok (pšenicu), vajcia, zeler a horčica.

*% Referenčná hodnota príjmu

KTO BY MAL POUŽÍVAŤ 6PAK NUTRITION ZMB

ZMB používajú ľudia, ktorí ťažko trénujú. Takýto životný štýl a nevyvážená strava môžu spôsobiť nedostatky zinku, horčíka a vitamínu B6. 6PAK Nutrition ZMB dopĺňa nedostatky týchto dôležitých prvkov.

AKO UŽÍVAŤ 6PAK NUTRITION ZMB

1 dávka ZMB (2 tablety) sa má užívať pred spaním s pohárom vody.

POZNÁMKY:

Doplnok stravy 
Nemôže sa používať ako náhrada jedla.
Nepresahujte odporúčaný denný príjem.
Výrobok by nemali používať dojčiace matky a tehotné ženy.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote do 25 ° C. Chráňte pred svetlom.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie