-50%

Jack3D 248 g - USP Labs

Obľúbené
Kód produktu: uj3d2
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

19,90€ 39,90€

Porovnať

Jack3D 248 g - USP Labs

USP labs Jack3d je energizujúci stimulačný komplex, ktorý vás pripraví na intenzívny tréning. Jack3d napumpuje vaše svaly a umožní vám zdvíhať väčšie váhy, podávať väčšie výkony, skrátka zefektívni a maximálne zintenzívni váš tréning. Jedná sa o predtréningovú zmes, ktorá vás pripraví na prekonanie ďalších hraníc pri cvičení. Zároveň dobre chutí. 

USP Labs Jack3D 248 g fitlife športová výživa energizéry predtréningovky

Jack3d v bodoch:

  • podpora intenzity, sily, energie, výkonnosti, vytrvalosti a napumpovanie svalov,
  • neobsahu žiadne cukry, kalórie, maltodextrín, vysoké dávky horčíka a umelé farbivá,
  • funkčné princíp synergie jednotlivých komponentov,
  • výborná chuť.
Zloženie 

1 odmerka

5.5 g

2 odmerky

11 g

Proprietary Blend 
L-Citrulline, Beta Alanine (CarnoSyn), Creatine monohydrate, Tyrosine, Malic Acid E296, Choline Bitartrate, Natura & Artificial Flavours, Creatine Anhydrous, Caffeine, Silicon Dioxide E551, Sucrolase E955, Beet Powder (Color), Calcium Silicate E552, Acesulfame Potassium E950, Pinus Pinaster (Bark) Extract
4.3g

8.6 g

*Daily value NOT established.Kontraindikácie a varovania: 
Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu. Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami. Výrobok nie je vhodný pre registrovaných športovcov.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie