-40%

Creatine 200 g 1+1 ZADARMO - Universal

Obľúbené
Kód produktu: unc2+
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

14,90€ 24,90€

Porovnať

Creatine 200 g 1+1 ZADARMO - Universal

Balenie obsahuje 2x 200 g 100 % Creatine Powder - Creapure - Universal Nutrition: 100 % čistý kreatín, supermikronizovaná forma pre maximálu absorbciu.


Popis produktu

100 % čistý kreatín, supermikronizovaná forma pre maximálnu absorbciu.

Doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok creatine monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP, a tým napomáha nabíjaniu svalovej hmoty energiou. Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizáciu. Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možné prirovnať k anabolickým steroidom. Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov - gainerom pre dokonalé vstrebanie creatin monohydrátu do svalového tkaniva. Pokiaľ creatin neužívate spolu s gainerom, pripravte ho v 3dcl. džúsu obsahujúceho sacharidy.


Dávkovanie

  • Užívanie kreatínu: Naberacia fáza: Behom prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka 5g = čajová lžička. Užívajte denne ráno nalačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.
  • Udržovacia fáza: Táto fáza trvá 21 dní. Užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň užite spolu s gainerom alebo pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 čajová lyžička (5 g)
Počet dávok v balení: (500 g) 100
Počet dávok v balení: (2x200 g) 80
Creatine Monohydrate 5 g

Zloženie

Čistý mikronizovaný kreatín monohydrát.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie