Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-44%

Creatine monohydrate 500 g - StillMass

Obľúbené
Kód produktu: scm5C4086C
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

19,95 € 35,90 €

Porovnať

Creatine monohydrate 500 g - StillMass

Kreatín zväčšuje objem svalových buniek, čím zvyšuje silu a nárast telesnej hmotnosti. V tele je nízke množstvo kreatínu, vystačí len na niekoľko sekúnd intenzívneho výkonu. Kreatín znižuje tvorbu kyseliny mliečnej až o 70 %. Podaním kreatínu po telesnej záťaži dochádza k zlepšeniu regenerácie.

Výhody:

  1. Zvyšuje výkonnosť
  2. Podporuje zvýšenie sily

Dávkovanie

Najvyššia denná dávka u dospelých osôb s hmotnosťou 80 kg je 4 g (alebo 1 g na 20 kg telesnej hmotnosti) pre dlhodobý príjem bez nutnosti znižovania alebo prerušenia. Dennú dávku je vhodné rozdeliť na viac menších podielov.

Obvyklé dávkovanie je 3x denne kávová lyžička. Výrobok sa užíva nalačno, v prípade horšej znášanlivosti po jedle. Počas doby užívania je vhodný zvýšený príjem tekutín. Užívanie 30-60 minút pred telesným výkonom je vhodné skôr pri záťažiach trvajúcich do 45 minút, pre dlhšie záťaže je nutné vyskúšať znášanlivosť. Pri záťaži trvajúcej dlhšie ako 1 hodinu môže znižovať výkon. Jedna rovná kávová lyžička zodpovedá 1 g prášku.

Prášok rozmiešajte vo vhodnej tekutine (voda, mlieko, ovocná alebo zeleninová šťava, sacharidové nápoje). Nadmerne sladké nápoje (džús) je vhodné riediť vodou v pomere až 1:1. V studenej vode je prášok nerozpustný, v teplých tekutinách sa lepšie rozpúšťa a je lepšie vstrebateľný. Príprava nápoja do zásoby alebo dlhšie trvajúce tepelné spracúvanie nie je vhodné. Veľká jednorázová dávka môže vyvolať mierny pocit nevoľnosti alebo spôsobiť nafukovanie. Návod na prípravu je nutné dodržať.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Natural)5 g
Počet dávok v balení: (500 g)100
Počet dávok v balení: (1 000 g)200
Hodnoty:v 5 gv 100 g
Energetická hodnota0 kJ/0 kcal0 kJ/0 kcal
Tuky0 g0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g0 g
Sacharidy0 g0 g
z toho cukry0 g0 g
Vláknina0 g0 g
Bielkoviny0 g0 g
Soľ0 g0 g
Kreatín monohydrát 200 mesh4,995 g99,9 g

Zloženie

Green apple: Kreatín monohydrát 200 mesh v prášku, kyselina citrónová (E330), oxid kremičitý (E551), ochutený arómou zelené jablko, sladidlo (stévia (E960)).

Grapefruit: Kreatín monohydrát 200 mesh v prášku, kyselina citrónová (E330), oxid kremičitý (E551), ochutený arómou grepfruit, sladidlo (stévia (E960)).

Natural: Kreatín monohydrát mikronizovaný v prášku.

Upozornenie

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby trpiace neznášanlivosťou na niektorú z uvedených zložiek. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Prípravok sa používa pri zvýšenej telesnej námahe. Skladujte mimo slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku. No doping, výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje geneticky modifikované suroviny.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie