-20%

Tribulus Terrestris 90% 140 kapsúl - StillMass

Obľúbené
Kód produktu: stt91kC46388
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 1,90€

7,95€ 9,90€

Porovnať

Tribulus Terrestris 90% 140 kapsúl - StillMass

Určenie: Vhodné pre zvýšenie telesného výkonu. Napomáha pri sexuálnej aktivite. U žien napomáha pri klimaktériu. U športovcov dramaticky zvyšuje silu a vytrvalosť a pomáha pri regenerácii svalstva. Pomáha pri močových ochoreniach a napomáha duševnej a fyzickej vitalite. Zabraňuje odvápneniu kostí a znižuje hladinu cholesterolu.

Vhodné pre zvýšenie telesného výkonu. Napomáha pri sexuálnej aktivite. U žien napomáha pri klimaktériu. U športovcov dramaticky zvyšuje silu a vytrvalosť a pomáha pri regenerácii svalstva. Pomáha pri močových ochoreniach a napomáha duševnej a fyzickej vitalite. Zabraňuje odvápneniu kostí a znižuje hladinu cholesterolu.

Zloženie: Extrakt z rastliny Kotvičníka zemného s 90% obsahom saponínov (Tribulus Terrestris ) 600mg, želatínová kapsula , mikrokrištalická celulóza, stearan horečnatý .

Použitie a dávkovanie: Doporučená denná dávka 2 kapsuly denne, Jedna kapsula ráno a druhá večer , najlepšie s jedlom.

Obmedzenie: Nie je určený pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvoriť. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok geneticky modifi kované suroviny

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie