-50%

Muscle Transform 168 kapsúl + 168 kapsúl ZADARMO - Stacker2

Obľúbené
Kód produktu: smt1+377315
✅ A K C I A ! 168 kapsulové balenie + 168 kapsulové balenie ZADARMO
✅ Rapídny nárast hladiny testosterónu
✅ Nezvyšuje hladinu estrogénu
✅ Zvyšuje sa hustota a kvalita svalstva
✅ Zvyšuje silu
✅ Zvyšuje hladinu libida
✅ Zvyšuje vytrvalosť
✅ 100% vedecky preukázané
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

29,90€ 59,90€

Porovnať

Muscle Transform 168 kapsúl + 168 kapsúl ZADARMO - Stacker2

Testosterón - rastový hormón - a spoľahlivejšie libido máte k dispozícii v tejto čarovnej dózičke. Výkonnostný tuning pre maximalistov.

Muscle Transform je najnovšie vyvinutý testosterón zosilňovač pre pokročilých kulturistov.Inovácia a výsledky sú hlavné priority pre Stacker2 Europe, a to ešte raz dokázaný so zavedením tohto výživového doplnku s pomocou tej najvyspelejšej technológie. Jeden veľmi dobre vyvážený produkt, obsahujúci denne až 3 g kyseliny asparágovej! Mascle Transform má byť používaný vo forme kúry. S užívaním odporúčanej dennej dávky, dostanete vaše telo do potrebného anabolického stavu, aby ste sa mohli stať väčším a silnejším.

Inováciou a predchádzajúcimi výsledkami i vznikol perfektný produkt, akým je Muscle Transform. Jedine Muscle Transform je laboratórne spracovaný s najvyššou možnou účinnosťou. Nepatrí  do rady Tribulus. Je to naozaj samostatná kategória v oblasti podpory hormonálnej tvorby testosterónu. Obsahuje iba vedecky preukázané látky na stimulovanie testosterónu.

Výnimočný komplex účinných látok, hlavné výhody

  • rapídny nárast hladiny testosterónu
  • nezvyšuje hladinu estrogénu
  • zvyšuje sa hustota a kvalita svalstva
  • zvyšuje silu
  • zvyšuje hladinu libida
  • zvyšuje vytrvalosť
  • 100% vedecky preukázané

Balenie

168 kapsúl

Dávkovanie

4 kapsule pred raňajkami, zapiť dostatkom vody. Ďalšie 4 kapsule pred spaním pre maximálny efekt. Prvé účinky by sa mali dostaviť po 10 dňoch.

Pre dlhodobejšiu účinnosť je potrebné užívať aspoň 6 týždňov.

Zloženie

Xtr Xc Proprietary Extract TM (4.134 mg),Kyselina d-asparágová, 3.4-divanillyl-tetrahydrofuran, Beta-ekdysterón, Bór (kyselina boritá), Lagerstroemia Speciosa L (Ext) (Corosolic kyselina), DE735 Proprietary Complex TM (1,383 mg), Magnézium (glukonát horečnatý) (600 mg 150%), Charantín (Momordica Charantia), Secoisolariciresinol (Urtica Dioica), Včelia materská kašička, Icariin (Epimedium Sagittatum), Výťažok zo šampiňónov, Tiamín HCI (Vitamín B1) (4.2 mg)

Ostatné zložky

želatína, čierny oxid železitý, oxid titaničitý, žltý oxid železitý

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie