Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-7%

Crusher shot 120 ml - Skull Labs

Obľúbené
Kód produktu: slc1BE89EC
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

1,39 € 1,49 €

Porovnať

Crusher shot 120 ml - Skull Labs

SKULL LABS® SKULL CRUSHER SHOT je viaczložkový pred tréningový doplnok vo forme tekutiny v praktickej ampulke. Tekutá forma prípravku zaisťuje rýchly účinok a je skvelou alternatívou pre tých, ktorí so vyhýbajú práškovým produktom, kapsulám alebo tabletám.

Zloženie doplnku je premyslenou kompozíciou obľúbených zložiek s pred tréningovými vlastnosťami, ktoré boli vybrané v optimálnom pomere. Produkt bol vyvinutý pre ľudí, ktorí chcú znížiť rastúci pocit psychomotorické únavy a maximalizovať účinky počas tréningu. Doplnok so odporúča pre priaznivcov ťažkého a vyčerpávajúceho silového a vytrvalostného tréningu, ktorí hľadajú nekompromisné riešenie!

Aké sú výhody zložiek SKULL LABS SKULL CRUSHER SHOT?

* AAKG a citrulín malát pôsobí ako posilňovača NO, ovplyvňujú hladinu oxidu dusnatého, čo môže pomôcť zvýšiť prietok krvi, zlepšiť výkonnosť a znížiť únavu.
* Beta-alanín je dôležitou zložkou v procese syntézy karnozínu - zvýšenie jeho obsahu môže mať pozitívny vplyv na reguláciu acidobázickej rovnováhy, zlepšenie tréningové adaptácie alebo zvýšenie nervosvalovej výkonnosti.
* Suplementácia betaínom v období zvýšenej fyzickej námahy so môže ukázať ako cenná podpora pri znižovaní miery únavy, zlepšovanie štruktúry svalstva a niektorých parametrov cvičenie .
* Kofeín má stimulačný účinok na nervový systém, čo môže mať za následok napr. zlepšenie kognitívnych funkcií, skrátenie reakčnej doby, zlepšenie pozornosti a zvýšenie vytrvalosti pri fyzickej aktivite.
* Taurín so môže ukázať ako užitočná forma dodatočnej podpory organizmu v období zvýšenej psychomotorické aktivity.

1 dávka: 1/4 ampulky (30 ml). Celá ampulka obsahuje 4 dávky (120 ml)

Zloženie v:

120 ml

citrulín malát

6000mg

beta alanín

3200mg

AAKG

2000mg

taurín

2000mg

glycerol

1400mg

betaín

750mg

kofeín bezvodý

400mg

glukoronolakton

250mg

Izolovaný srvátkový proteín50mg

Upozornenie: Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním so poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (100 mg / dávka). Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 16 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami.


Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie