Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-20%

100% Whey Protein Professional 920 g - Scitec Nutrition

Obľúbené
Kód produktu: swpp92
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

23,95 € 29,90 €

Porovnať

100% Whey Protein Professional 920 g - Scitec Nutrition

100%-NÝ PÔVOD ZO SRVÁTKY

„100% Whey Protein Professional” je vynikajúcou bielkovinovou zmesou srvátkových bielkovín, a to srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu! Bielkoviny sú zdrojom dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto 100% Whey Protein Professional prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty a tiež k jej udržiavaniu.٭ Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). „100% Whey Protein Professional” obsahuje aj ďalšie pridané zložky: „Aminokyselinový matrix“, ktorý zabezpečuje ďalšie extra aminokyseliny, menovite L-leucín, L-glutamín a taurín. Naviac naša formula obsahuje zmes tráviacich enzýmov z Papaínu a Bromelaínu! 
*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

FORMULA NEOBSAHUJE ASPARTÁM!

 

Jedna dávka = 30 g obsahuje

   
Bielkoviny 22,5 g (75%)
Sacharidy 3 g (10%)
Tuky 2 g (6,6%)

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 dávku (30 g) nápojového prášku 100% Whey Protein* Professional, rozpusteného v 250 ml vody, mlieka, alebo inej tekutine, najlepšie po tréningu.

Informácie pre alergikov

Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje sójový lecitín.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie