-31%

Beta Alanine 150 tabliet - Scitec Nutrition

Obľúbené
Kód produktu: SBA15828B93
✅ Nezavodňuje organizmus!
✅ Neobsahuje stimulanty!
✅ Neobsahuje iné látky, ktoré by bránili účinným dávkam látok zvyšujúcich hladinu karnozínu!
✅ Neobsahuje zakázané dopingové látky (ani karnitín)!
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

10,99€ 15,90€

Porovnať

Beta Alanine 150 tabliet - Scitec Nutrition

Beta-alanín a L-histidín sú stavebnými jednotkami dipeptidu beta-alanyl-L-histidínu, známeho tiež pod názvom CARNOSINE. Jeho hlavnými úlohami sú podpora uvoľňovania antioxidantov, ničenie voľných radikálov a dokonca môže pôsobiť ako neurotransmiter.

CARNOSINE je dôležitou súčasťou kostrových svalov, je koncentrovaný aj v rýchlych svalových vláknach typu II. Viaže H + a odďaľuje pokles pH, preto umožňuje zvýšiť intenzitu a dĺžku tréningu. Ak teda podporíme tvorbu karnozínu dodaním jeho zložiek špecifickou formulu Scitec beta-alanín 120g zvýšime tým schopnosť svalov odbúrať škodlivú kyselinu mliečnu a zároveň zlepšíme ako regeneráciu organizmu tak aj jeho výkonnosť.

 

Výhody

  • nespôsobuje rýchly nárast hmotnosti (napr. hydratáciou), funguje iba v prípade zvýšeného zaťaženia pri tréningu doplnenom stravou. Preto je vhodný v rysovacej fáze tréningu alebo tiež pre zvýšenie výkonu pri súťažnej váhe!
  • nezavodňuje organizmus!
  • neobsahuje stimulanty!
  • neobsahuje iné látky, ktoré by bránili účinným dávkam látok zvyšujúcich hladinu karnozínu!
  • neobsahuje zakázané dopingové látky (ani karnitín)!

Odporúčané dávkovanie

Denne užiť 5 ks Beta-alanín kapsúl, v rovnako rozdelených dávkach v priebehu dňa. Pre presné vypočítanie dávky sa odporúča počítať s 50 mg na 1 kilogram telesnej hmotnosti. Z toho dôvodu rozdeľte príjem 800 mg kapsúl tak, aby hodnota dávky bola čo najbližšie k potrebnému množstva Beta-alanínu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty

Zloženie jednej dávky (5KAPS)

Beta-Alanine4000 mg


Zloženie

Beta-Alanine, Bovine Gelatin, Anti-Caking Agent (Magnesium Stearate), Colors (Titanium Dioxide, Black Iron Oxide, Brilliant Black BN).

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodé stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! Beta-alanín môže spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia!

Informácie pre alergikov: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec, lepku, arašidov, lieskových orieškov, rýb, a tiež morských plodov!

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie