-15%

100% Casein Complex 5000 g - Scitec Nutrition

Obľúbené
Kód produktu: scc5
Dostupnosť:

Do 2 až 3 dní

Doručenie od 2,90€

79,90€ 93,90€

Porovnať

100% Casein Complex 5000 g - Scitec Nutrition

*100%-ný pôvod z kazeínovej bielkoviny

100% Casein Complex je zmesou dominantnej mliečnej bielkoviny – micelárneho kazeínu- zmesou výlučne z kazeínových bielkovín. Kazeín sa vyznačuje vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA), a veľmi vysokým obsahom l-glutamínu (vyšším, než srvátkové bielkoviny). L-glutamín je aminokyselinou, ktorá má najväčší podiel v krvi. Bielkoviny, ktoré 100% Casein Complex obsahuje, prispievajú k zvyšovaniu svalovej hmoty, k jej udržiavaniu a tiež k udržiavaniu zdravia kostí.٭ Bielkoviny pochádzajúce z tohto produktu, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať potravou (menovite sú to: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Formulu sme obohatili o extra dávku l-glutamínu, taurínu a tráviacich enzýmov Bromelaínu a Papaínu!

100% Casein complex obsahuje tiež vápnik, ktorý prispieva k procesom normálnej tvorby energie látkovou premenou, k správnej činnosti svalov a k neurotransmisiám, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Dávkovanie:
1 dávku nápojového prášku 100% Casein Complex* rozmiešajte v 350 ml tekutiny, je odporúčaný v prípade veľkého časového odstupu medzi hlavnými jedlami resp. pred spánkom. Pri užívaní iného proteínu alebo aminokyseliny pred tréningom je vhodný ako potréningový zdroj.

Informácie pre alergikov:
Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!

Jedna dávka = 30 g obsahuje

   
Bielkoviny 23 g
Sacharidy 2,5 g
Tuky 5,33 g

Zloženie:
High-Quality Milk Protein Complex (proteíny: micelárny kazeín, kazeinát vápenatý), dextróza, prírodné a umelé arómy, zvýrazňovač chuti (soľ), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), bromelaín, papaín, L-glutamín, taurín.

Ďalšie zložky:
Belgická čokoláda: kakaový prášok (10 - 12%), prírodné a umelé arómy (čokoláda)
Cukrový melón – biela čokoláda: prášková biela čokoláda (10 - 12%), prírodné a umelé arómy (cukrový melón, biela čokoláda), farbivo (Žlť SY)
Marakuja – biela čokoláda: prášková biela čokoláda (10 - 12%), prírodné a umelé arómy (marakuja, biela čokoláda)

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie