-24%

Speed Booster Plus 2 25 ml - Weider

Obľúbené
Kód produktu: wsbp29A70E2
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

1,45€ 1,90€

Porovnať

Speed Booster Plus 2 25 ml - Weider

Weider Speed Booster Plus 2, 25 ml

Ide o rýchlo pôsobiaci stimulant. Praktický nadávkovaný stimulant, obsahujúci prírodný kofeín z guarany. Ideálny v období nízkosacharidových diét, ako predtréningový "štartér", príp. počas intenzívneho aeróbneho výkonu.

Arginín, Taurín, Citrulín, Ornitín + 1650 mg Guarana!

Výhoda ampuliek - stimulačný účinok je rýchlejši vďaka koncentrácii látok v 25 ml. Priemer vstrebávania tekutín v tele je 2 dcl za cca 15 minút. 25 ml je teda desatina času vstrebávania bežného stimulačného nápoja s obsahom 250 ml tekutín!

ZLOŽENIE

pomarančová šťava, citrónová šťava, voda, glycerín, extrakt z guarany, L-arginín, L-ornitín, taurín, L-metionín, sorbát draselný, cyclamát sodný, acesulfám K, sacharín sodný, L-citrulín. Nutričná hodnota na 1 ampulu: bielkoviny 2,1 g, sacharidy 1,4 g, tuky <1 g, kofeín 150 mg, L-arginín 500 mg, L-ornitín 500 mg, L-metionín 50 mg, L-citrulín 18,8 mg, taurín 400 mg.

DÁVKOVANIE

1 ampula denne ako doplnok stravy 10 minút pred cvičením.

UPOZORNENIE

Nekombinuj s alkoholom! Neprekračuj odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dbaj na dostatočný príjem tekutín. Nevhodný pre osoby do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladuj na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavuj priamemu slnečnému žiareniu. Chráň pred mrazom. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie