Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-20%

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

Obľúbené
Kód produktu: faxnpc5
✅ Silný predtréningový stimulant
✅ Zlepšuje koncentráciu
✅ Výrazne zvyšuje hladinu vytvorenej energie
✅ Urýchľuje transport živín a kyslíka do svalov
✅ Bez prídavku cukru!
✅ Obsahuje kofeín
✅ Až 2 g Beta-alanínu, 1 g Arginínu AKG a 200 mg kofeínu v každej odmerke
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

19,95 € 24,90 €

Porovnať

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g - Fitness Authority

Xtreme Napalm Pre-Contest z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší vplyv na vašu muskulatúru.

Výhody:

  1. Silný predtréningový stimulant
  2. Zlepšuje koncentráciu
  3. Výrazne zvyšuje hladinu vytvorenej energie
  4. Urýchľuje transport živín a kyslíka do svalov
  5. Bez prídavku cukru!
  6. Obsahuje kofeín
  7. Až 2 g Beta-alanínu, 1 g Arginínu AKG a 200 mg kofeínu v každej odmerke

Dávkovanie

V závislosti od telesnej hmotnosti. Pri hmotnosti do 133 kg rozpustite 1 dávku (5,6 g) v 250 ml vody alebo džúsu a užívajte 30 minút pred tréningom. Pri vyššej hmotnosti užívajte 2 odmerky rozpustené v 500 ml nápoja.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Lemon Lime)5,6 g
Počet dávok v balení: (500 g)89
Vitamín C100 mg
Niacín10 mg
Vitamín B64 g
Vitamín B125 mcg
Selén27,5 mcg
Beta-alanín (ako Carno-Syn®)2 000 mg
Arginín AKG1 000 mg
z toho arginín700 mg
Citrulín malát750 mg
z toho citrulín500 mg
Taurín500 mg
Kofeín bezvodý200 mg
Glukuronolaktón100 mg
Sodík10 mg
Hydrolyzovaný kazeín25 mg

Zloženie

Beta-alanín (CarnoSyn®), arginín AKG, citrulín malát, taurín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová)1,7, vitamínový a minerálny premix (vitamín C (kyselina L-askorbová), fosforečnan draselný, uhličitan sodný, fosforečnan horečnatý, niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), arómy1, aróma3, regulátor kyslosti (kyselina citrónová)2,3,4,5,6, arómy5,6,7, aróma2,4, bezvodý kofeín, glukuronolaktón, sladidlo (sukralóza, acesulfam K), koncentrát z červenej repy (farbivo pre 5), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), hydrolizovaný kazeín (PeptoPro®(z mlieka)), farbivo (betakarotén2,3,6, E1344, E1041*, E1417). 1 Lemon-Lime, 2 Orange, 3 Exotic, 4 Blueberry, 5 Cherry Apple, 6 Pear Kiwi, 7 Mojito. *Môže mať nepriaznivý vplyv na pozornosť a aktivitu u detí.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

So sladidlom. Obsahuje kofeín 200 mg/5,6 g. Nevhodný pre deti a tehotné ženy. Určený pre zdravé dospelé osoby. Neužívajte pokiaľ ste alergickí na niektorú zo zložiek prípravku. Neužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Nekombinujte s alkoholom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie