Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-10%

Redweiler Shot 60 ml - Olimp sport nutrition

Obľúbené
Kód produktu: EE20A0
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

1,75 € 1,95 €

Porovnať

Redweiler Shot 60 ml - Olimp sport nutrition

Hmotnosť60 g
Hlavný účinokStimulácia
Obsah aminokyselín v dávke4400 mg
Pocit mravenčeniaÁno
InfoSilný predtréningový shot
Počet dávok v balení2
Obsah kofeínu v dávke290 mg

Olimp R-Weiler Shot, 60 ml

Keď budeš mať pocit, že potrebuješ pred tréningom poriadne nakopnúť, táto ampulka je to ideálne riešenie. Olimp Redweiler sa nedá porovnať s ničím, čo si doteraz poznal. REDWEILER® SHOT je progresívny stimulačný shot s megadávkami účinných látok, ktoré účinkujú rýchlo po užití. Je univerzálny a dá sa použiť pri rôznych športoch, najmä však v posilňovni pre skúsených cvičencov, ktorým nevadí ani vysoká dávka kofeínu či beta-alanínu.

  • Silný energetický "nakopávač" - optimálna kombinácia beta-alanínu, taurínu, kofeínu, L-tyrozínu a kajenského korenia;
  • Synergistický účinok všetkých zložiek;
  • 2 MEGA porcie v 1 ampulke;
  • Bez pridaného cukru a tuku - účinnosť bola testovaná na skupine kulturistov, silových športovcov, aj vytrvalostných športovcov;

POZOR! Tento produkt obsahuje vysoké množstvo kofeínu (580 mg na ampulku, tj. akoby ste vypili 10-15 priemerných káv naraz), a jedna dávka je iba pol ampulky. V prípade vypitia celej ampulky naraz sa môžu (podľa individuálnej citlivosti) dostaviť príznaky predávkovania kofeínom - zrýchlený až nepravideľný tep, neschopnosť sa sústrediť, nervozita, triaška, nevoľnosť, či zvracanie.

V prípade vyššie spomenutých negatívnych účinkov v dôsledku nadmerného jednorazového príjmu kofeínu počkajte v pokoji, kým účinky kofeínu opadnú, a dbajte na dostatočný prísun tekutín, najlepšie čistej vody.  

ZLOŽENIE A ÚČINOK

  • Beta-alanín - 3000 mg v dávke, zabezpečuje prísun energie, odďaľuje svalovú únavu, spôsobuje známe mravčenie;
  • Kofeín - až 290 mg v dávke, podporuje fyzickú aj psychickú stimuláciu, sústredenosť, bdelosť, zvyšuje hladinu energie, a zrýchľuje metabolizmus;
  • Taurín - 1000 mg na dávku, podporuje energetické procesy, výborne sa dopĺňa s kofeínom;
  • Tyrozín - 125 mg na dávku, znižuje chuť do jedla a potláča únavu;
  • Kajenské korenie (kapsaicín) - 4,2 mg na dávku, zvyšuje termogenézu a podporuje syntézu tuku; 

Nutričné hodnoty 

na 1 dávku (30 ml - pol ampulky)na 1 ampulku (60 ml)
Beta-alanín3000 mg6000 mg
Taurín1000 mg2000 mg
Kofeín290 mg580 mg
L-tyrozín125 mg250 mg
Kajanské korenie (extrakt)4,2 mg8,4 mg
Sacharidy0 g 0 g
Tuky0 g 0 g

ZLOŽENIE

voda, beta-alanín, regulátor kyslosti - citran sodný, kyselina citrónová, taurín, kofeín, príchute, L-tyrozín, zahusťovadlo - sodná soľ karboxymetylcelulózy, sladidlá - acesulfám K, cyklamát, sukralóza, soľ, konzervant - kyselina sorbová, extrakt z kajenského korenia;

DÁVKOVANIE

Odporúčanú dennú dávku (1/2 ampulky) užiť približne 30 minút pred tréningom. Pred použitím pretrepať. Zvyšok ampulky je vhodné užiť do 2 dní, pri neskoršom uźití je vhodné uložiť zvyšok do chladničky kvôli predĺženiu trvanlivosti produktu.

UPOZORNENIE

Neprekračuj odporúčané dávkovanie! Nekombinuj s alkoholom! Dôsledne dbaj na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neodporúča sa tiež pre osoby s ochorením srdca, hypertenziou, alebo v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Udržuj mimo dosahu malých detí.  Skladuj na suchom, tmavom a chladnom mieste, chráň pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie