Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-43%

Lipo 6 Black Hers UC 60 tabliet - Nutrex

Obľúbené
Kód produktu: nl6bhuc1
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

25,95 € 45,90 €

Porovnať

Lipo 6 Black Hers UC 60 tabliet - Nutrex

Najsilnejší ničiteľ tuku. Je taký silný, že nemôžete brať viac ako jednu tabletu. Je veľmi koncentrovaná, mimoriadne silná jedno tabletová formula, navrhnutá na rapidné ničenie telesného tuku, vyvinutá špeciálne pre ženy.

NIKDY NEUŽITE VIAC AKO JEDNU TABLETU!Ak chcete, aby bola vaša diéta úspešná, užívajte Lipo 6 Black Hers Ultra Concentrate. Má silný účinok na potláčanie pocitu hladu. Po užití budete mať pocit, že vám telom koluje obrovské množstvo energie a môžete tvrdo drieť celé hodiny. Opatrne: Lipo 6 Black Hers Ultra Concentrate je spaľovač ako žiadny iný! Stačí jedna kapsula a dostanete sa do maximálneho štádia spaľovania tuku.

Dávkovanie:

Dospelá osoba užíva jednu kapsulu ráno a jednu kapsulu poobede. Nekonzumujte s jedlom. Konzumujte najmenej jednu hodinu pred jedlom. Užívajte minimálne šesť hodín pred spánkom. Užívajte ako doplnok výživy.

Je to veľmi koncentrovaná formula extrémnej účinnosti. Nikdy prekročte dávku 1 kapsuly. Nikdy neužívajte viac ako 2 dávky počas 24 hodín. Pre maximálne výsledky konzumovať Lipo-6 Black Ultra koncentrát najmenej 30 minút pred jedlom.

 

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie