Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-53%

Lipo 6 Black UC Intense 60 tabliet - Nutrex

Obľúbené
Kód produktu: nl6buci
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

18,95 € 39,90 €

Porovnať

Lipo 6 Black UC Intense 60 tabliet - Nutrex

N-acetyl-L-tyrozín, bezvodý kofeín, cholín bitartrát, farbivo: chlorofylín (E141), rastlinná kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), teobromín, Extrakt zo zŕn raja ((Aframomum melegueta) (ako Paradoxine®)), extrakt ženšenu Panax (stonka a list), extrakt z Coleus forskohlii ((koreň) (ako ForsLean®)), Extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý a oxid kremičitý, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, extrakt z čierneho korenia (ako BioPerine®).

Dávkovanie

Dospelí užívajú 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu poobede. Neužívajte spolu s jedlom, ale najmenej 1 hodinu pred jedlom. Poslednú dávku užite viac ako šesť hodín pred spánkom.
 
 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Bezvodý kofeín175 mg
N-Acetyl-L-Tyrozín200 mg
Cholín Bitartrát150 mg
Teobromín50 mg
Extrakt zŕn raja (Aframomum melegueta) (ako Paradoxine®)30 mg
Extrakt ženšenu Panax (stonka a list)25 mg
Extrakt z Coleus forskohlii (koreň) (ako ForsLean®)25 mg
Extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium)18 mg
Extrakt z čierneho korenia (ako BioPerine®)2,5 mg

 

Upozornenie

Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Uložte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote 15C - 25C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátaumu uvedeného na obale. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ženyy, ktoré sú tehotné alebo môžu otehotnieť, by sa mali pred použitím tohto produktu poradiť s lekárom alebo lekárnikom. Nie je určené pre osoby citlivé na kofeín. Počas užívania tohto produktu sledujte ďalšie zdroje kofeínu, ako sú lieky, potraviny alebo nápoje. Neprekračujte odporúčanú dávku. Nepoužívajte v v kombinácii s alkoholom. Výživové doplnky sú určené na doplnenie stravy a nemali by nahrádzať a pestrú stravu.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie