-20%

LIPO 6 120 tabliet - Nutrex

Obľúbené
Kód produktu: nl61
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

23,90€ 29,90€

Porovnať

LIPO 6 120 tabliet - Nutrex

Lipo 6 - Nutrex: Prielom v oblasti znižovania telesného tuku. Teraz vďaka produktu Lipo-6 môžete mať telo, aké ste vzdy chceli.

Popis produktu

  1. Prielom v oblasti znižovania telesného tuku.
  2. Technológia tekutých kapsulí zaisťujúca okamžitú absorpciu!
  3. S obsahom sinergicky pôsobiacich látok, ktoré boli vedecky skúmané v spojitosti so stratou telesnej hmotnosti!
  4. Veľmi rýchlo a účinne spaľuje tuk, kontroluje apetít, dodáva energiu a zrýchľuje metabolizmus!
  5. Teraz vďaka produktu Lipo-6 môžete mať telo, aké ste vždy chceli!

Produkt Lipo-6 od spoločnosti Nutrex predstavuje ideálny produkt pre mužov aj ženy, ktorí chcú zvíťaziť v boji proti telesnému tuku a nadbytočným kilogramom. Vďaka svojej prevratnej technológii tekutých kapsulí dosahuje produkt Lipo-6 vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky. Unikátne zložky, ktoré boli skúmané z hľadiska straty telesnej hmotnosti zaistia rýchle a účinné spaľovanie tukov, budú kontrolovať Vašu chuť do jedla, zrýchlia metabolizmus a dodajú energiu, ktorú potrebujete k prekonaniu namáhavého dňa.

Tieto tekuté kapsule boli pôvodne vyvinuté pre ženy, kedy veľmi účinne pôsobia predovšetkým v problematických partiách bruška, pásu, bokov a stehien. Okrem iného kapsule Lipo-6 vytvárajú aj silnú termogenézu, ktorá vedie k celkovej strate telesného tuku. Vďaka unikátnej technológii a zloženiu sú kapsule Lipo-6 odporúčané aj mužom, kedy k najväčším úbytkom dochádza v oblasti brucha, v dolnej časti chrbta a rovnako v oblasti pása. Rovnako aj muži nájdu v produkte Lipo-6 svojho spojenca v boji za štíhle a pevné telo.

Dávkovanie

Prvé dva dni užívajte 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu dopoludnia. Po dvoch dňoch zvýšte dávku a užívajte 2 kapsule ráno a 1 kapsulu dopoludnia. Každú dávku zapite 2-3 dcl čistej vody. 


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: v 1 kaps.
Počet dávok v balení: 120
Hodnoty jednej dávky  
Citrus Aurantium 100 mg
Total Amines  
Individual Amines:  
Synefrín  
N-Metyl Tyramín  
Tyramín  
Hordenín  
Oktopamín  
Kofeín bezvodý USP 100 mg
Coleus forskohlii 50 mg
Synthenic Guggulsterones Z&E 1:1 10 mg
Bioperine® (extrakt z čierneho korenia) 2,5 mg

Zloženie

Glycerol, rastlinná celulóza, voda, sorbitan monooleát, oxid titaničitý.

Upozornenie

 Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 15 rokov! Počas používania dodržujte pitný režim a neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste pri izbovej teplote! Neužívajte, pokiaľ ste tehotná alebo kojíte alebo užívate lieky obsahujúce inhibitor monoamin (MOAI), selektívny serotonínový inhibítor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom!

Prípravok obsahuje kofeín, preto ho nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu alebo synefrínu (napr. káva, čaj, sóda a ďalšie potravinové doplnky obsahujúce fenylefrín alebo kofeín)! Nikdy neberte dve dávky naraz alebo krátko po sebe! Nesprávne užívanie nezlepšuje výsledky a nie je odporúčané!

Pred používaním konzultujte so svojim lekárom pokiaľ máte cukrovku alebo ak sa vo Vašej rodine vyskytli iné zdravotné problémy (spojené s kardiovaskulárnym systémom, choroby obličiek alebo pečene, cukrovkou, zväčšenou prostatou, šedým zákalom) a pokiaľ užívate liek na predpis alebo voľne predajný! Predtým ako začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program konzultujte to so svojim lekárom. Ak u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy, nepravidelný tlkot srdca, dýchavičnosť alebo iné symptómy ihneď prestaňte s užívaním. Produkt sa nepovažuje za náhradu bežnej stravy! Po otvorení spotrebujte do troch mesiacov.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie