-28%

Tribulus Terrestris 90 tabliet - Essence Nutrition

Obľúbené
Kód produktu: entt914EBD8
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 1,90€

9,95€ 13,90€

Porovnať

Tribulus Terrestris 90 tabliet - Essence Nutrition

Kotvičník zemný je rastlina, ktorá sa nachádza v mnohých častiach sveta vrátane USA, Mexika, Stredozemného mora a celej Ázie. Tribulus je známy a používaný v čínskych a indických tradíciách už stovky rokov, predovšetkým ako tonikum. Medzi jeho hlavné účinné látky patria steroidné saponíny, flavonoidy, fytosteroly a fenolové kyseliny. Vďaka obsiahnutým látkam patrí Tribulus terrestris k tzv, adaptogénom, to znamená, že ukazuje činnosť podporujúcu ľudské telo pri prispôsobovaní sa nepriaznivým alebo zaťažujúcim podmienkam prostredia.

Zistilo sa, že saponíny môžu prispievať k zvýšeniu hladín testosterónu a majú tiež vplyv na integritu a fungovanie na bunkovej úrovni, čo môže následne prispievať k podpore fungovania obehu a nepriamo k zlepšeniu sexuálneho apetítu.

Výhody:

  1. Až 1 100 mg Tribulusu v každej dávke
  2. Napomáha zvýšiť hladinu testosterónu
  3. Balenie vystačí až 90 dní

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne, bez žuvania, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 tbl.
Počet dávok v balení: (90 tbl.)90
Extrakt z plodu Tribulus Terrestris (kotvičníka zemného)1 100 mg
z toho saponíny990 mg

Zloženie

Extrakt z plodov tribulus terrestris (90 % saponíny)(kotvičník zemný L.), plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mliečnych výrobkov, sóje, zŕn obsahujúcich lepok (pšenica), vajec, zeleru a horčice.

Upozornenie

Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie