Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-10%

Maca 90 tabliet - Ostrovit

Obľúbené
Kód produktu: om9DBF5C0
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

8,95 € 9,95 €

Porovnať

Maca 90 tabliet - Ostrovit

Maca, známa aj ako peruánsky ženšen (Lepidium meyenii), je na prvý pohľad nenápadná rastlina, ktorá však oplýva mnohými blahodarnými účinkami. Pýši sa totiž obsahom širokého spektra biologicky aktívnych látok, čo ju zároveň zaraďuje medzi superpotraviny.

 

História tejto rastliny siaha hlboko do minulosti, kedy jej benefity využívali peruánski indiáni počas fyzicky aj psychicky náročných prechodov miestnych nehostinných hôr. Macu si dopriali v časoch, kedy boli vystavení výrazným stresovým podmienkam. Táto rastlina sa totiž radí medzi adaptogény, ktoré sú známe svojim pozitívnym vplyvom na organizmus. Konkrétne sa jedná o adaptáciu na stres, čím pomáhajú posilniť našu odolnosť voči náročným situáciám.

 

Maca si dnes získava priazeň ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl, náročný z pohľadu fyzického aj mentálneho výkonu. Ocenia ju tí, ktorí sa pravidelne potýkajú so stresovými situáciami, psychickou únavou či úlohami náročnými na pamäť a koncentráciu. 

Maca je vhodná aj pre vegetariánov vegánov, ako aj všetkých, ktorí chcú využiť benefity tejto rastliny bohatej na živiny. 

Maca a jej výhody

  • extrakt z koreňa peruánskeho ženšenu (Lepidium meyenii
  • bohatá na bioaktívne látky
  • superpotravina
  • patrí medzi adaptogény 
  • vhodná v stresových obdobiach, pri náročných fyzických a mentálnych výkonoch či únave
  • pomáha so starostlivosťou o pamäť, sústredenosť a iné kognitívne schopnosti 
  • neobsahuje GMO
  • môžu používať aj vegetariáni a vegáni

Zloženie

Extrakt z koreňa Maca (Lepidium meyenii Walp.) DER 10:1, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: fosforečnany vápenaté, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tableta)
Extrakt z koreňa Maca500 mg

Upozornenie 

Doplnok stravy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie