Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-15%

Vapor X5 Next Gen 232 g - Muscletech

Obľúbené
Kód produktu: mv5E12D38
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

16,90 € 19,95 €

Porovnať

Vapor X5 Next Gen 232 g - Muscletech

Vapor X5 Next Gen je predtréningový stimulant zložený z účinných, kvalitných a vedecky overených látok. Maximalizuje energiu, sústredenie, silu a celkové prevedenie fyzického výkonu. Je vhodný aj pre tie najintenzívnejšie tréningy. Obsahuje kofeín, cholín a teanín, čím zlepšuje pocit z fyzického výkonu. Okrem toho obsahuje aj kreatín monohydrát, vďaka čomu je podporovaný svalový rastSila a fyzický výkon je zvyšovaný pridaním taurínu a beta-alanínu.

VaporX5 Next Gen a jeho účinky

 • JEDINEČNÝ NEUROSENZORICKÝ ZÁŽITOK - spája silnú zmes neurosenzorických zložiek s vysokou dávkou kofeínu, cholínu a teanínu, ktorá vám zaručí jedinečný zmyslový zážitok počas tréningu.

 • EXPLOZÍVNA ENERGIA A SÚSTREDENOSŤ - Precízne dávkovaný neurotransmiter prekurzor v kombinácii s vysokým množstvo kofeínu vo vás prebudí nespútanú energiu, zvýši tréningový výkon a zaručí maximálnu sústredenosť. 

 • ZLOŽKY PRE RAST SVALOV - obsahuje kreatín monohydrát v účinných dávkach pre podporu rastu svalov.

 •  LEPŠÍ VÝKON A VYTRVALOSŤ - Pre zvýšenie sily a výkonu bol do produktu pridaný beta alanín a taurín. Po užití obidvoch látok bolo preukázané zlepšenie výkonu a zvýšenie vytrvalosti. 

VaporX5 Next Gen a jeho výhody

 • kvalitný predtréningový stimulant
 • dodá explozívnu dávku energiu
 • podporuje nárast sily a vytrvalosti
 • poskytne jedinečnú sústredenosť
 • maximalizuje fyzický výkon
 • zvyšuje hladinu NO a napumpovanie svalov
 • obsahuje len vedecky overené látky

 

Dávkovanie

Pre posúdenie tolerancie rozmiešajte 1 odmerku v 240 ml vody a užite 30 minút pred tréningom. Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 odmerky rozmiešaných v 480 ml vody. Neprekračujte dávku 2 odmeriek za 24 hodín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch blast)1 dávka (8 g)
Kalórie20 kcal
Sacharidy< 1 g
   z toho cukry0 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová)30 mg
Vitamín B6 (ako pyridoxín hydrochlorid)0,5 mg
Vitamín B12 (ako kyanokobalamín)6 mcg
Performance & Endurance Matrix
Beta alanín (CarnoSyn®)1,6 g
Taurín500 mg
Pump Matrix
L-citrulín1,5 g
Musclebuilding Compoud
Kreatín monohydrát1,5 g
Explosive Energy Matrix
Kofeín bezvodý190 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma cacao) (semeno)50 mg
Neurosensory Blend
Cholín bitartrát100 mg
L-theanín50 mg
Galangal extrakt (Alpinia officinarum) (stonka a koreň)50 mg

Ďalšie zložky

Kyselina citrónová, oxid kremičitý, prírodné a umelé arómy, farbivo (repa červená), sukralóza, acesulfam draselný, celulóza.

 

Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a kojace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom alebo odborníkom na výživu.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie