Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-31%

Tribulus 90% + Piperine 90 kapsúl - Maxxwin

Obľúbené
Kód produktu: mt9p9BEF2FF
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

8,95 € 12,95 €

Porovnať

Tribulus 90% + Piperine 90 kapsúl - Maxxwin

Výživový doplnok pre ľudí podporujúcich tvorbu vlastného testosterónu v tele. Tribulus 90% + Piperine je prírodný stimulant, ktorý vyhľadávajú muži najmä po 30 rokoch veku, keď práve hladina testosterónu začína klesať. Prirodzene so znižuje celková vitalita, fyzická zdatnosť, výdrž a neskoršom veku môžu nastať aj problémy s erekciou. Používaním tohto suplementu oddialite tieto negatívne účinky s rastúcim vekom. V každej kapsule nájdete 500 mg Tribulus terrestris s obsahom 90% saponínov, ktorý zaručuje vysokú účinnosť. Navyše obsahuje extrakt z čierneho korenia (piperín), ktorý pôsobí synergicky a termogénne.

Tribulus terrestris, čiže Kotvičník zemný, so používal po stáročia v starovekom Grécku, Indii a Afrike na omladenie tela , zvýšenie fyzickej kondície a zvýšenie testosterónu v mužskom tele vďaka vysokému obsahu rastlinných fytosterolov. Ďalej zvyšuje svalovú silu a účinne pôsobí na telesné zloženie (pomer svalstva a tuku). Vhodné nielen pre vrcholových, ale aj rekreačných športovcov.

 • obsahuje extrakt z čierneho korenia (piperín) zvyšujúce účinky tribulusu
 • zvyšuje hladinu testosterónu
 • zvyšuje svalovú silu
 • pôsobí pozitívne na hormonálnu aktivitu
 • pôsobí pozitívne na telesné zloženie (pomer svalstva a tuku)
 • obsahuje protodioscín
 • podporuje normálnu činnosť svalov

  Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1x denne 2 kapsule, vždy pred tréningom alebo fyzickým výkonom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

  Výživové údaje

  Obsah v jednej kapsule

  Obsah v dávke (2 kapsule)

  Tribulus Terrestris (štandardizovaný extrakt 90% saponínov)

  500 mg

  1000 mg

  Extrakt čierneho korenia (obsahuje Piperin)

  2.5 mg

  5 mg

  Zloženie: Tribulus Terrestris (štandardizovaný extrakt 90% saponínov), rastlinná kapsula z hypromelózy, extrakt z čierneho korenia (Piperin).

  Upozornenie na obale: Výživový doplnok. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

  Hodnotenia (0)

  0,0

  Napísať hodnotenie