Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-28%

Xtreme Creatine 500 g - Fitness Authority

Obľúbené
Kód produktu: faxc5139E71
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

17,95 € 24,95 €

Porovnať

Xtreme Creatine 500 g - Fitness Authority

Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizáciu. Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možné prirovnať k anabolickým steroidom.

Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov - gainerom pre dokonalé vstrebanie creatin monohydrátu do svalového tkaniva.

Dávkovanie

  1. Naberacia fáza: Behom prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka 5g = čajová lžička. Užívajte denne ráno nalačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.
  2. Udržovacia fáza: Táto fáza trvá 21 dní. Užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň užite spolu s gainerom alebo pred spaním.
  3. Pokiaľ chcete s užíváním creatinu pokračovať aj po ukončení udržovacej fázy, začnite opäť naberaciu fázu pre zvýšenie hladiny kreatinu vo svaloch. Po ukončení druhej udržovacej fázy doporučujeme nahradiť kreatin iným prípravkom, napr. HMB, Tribulus, ZMA.
  4. Užívanie kreatínu pre energizáciu pri športovom výkone:
  5. Tento spôsob užívania je vhodný predovšetkým pre športovcov, ktorí pri športovom výkone potrebují uvoľniť čo najviac energie v priebehu výkonu. Doporučujeme tenistom, atlétom, hokejistom, futbalistom...
  6. Užívajte 1 dávku (= 5g) 30 min pred výkonom. Rozmiešajte v 3 dcl. džúsu, ktorý obsahuje sacharidy, prípadne v iontovom nápoji.

Tabuľka nutričných hodnôt

Tabletová forma
Hodnoty dennej dávky:3 tablety
Počet dávok v balení: (300 tbl.)100
Nutričné hodnoty
Kreatín monohydrát3,4 g
z toho kreatín3,0 g
Prášková forma
Hodnoty dennej dávky:1 odmerka (5 g)
Počet dávok v balení: (500 g)100
Počet dávok v balení: (1 000 g)200
Nutričné hodnoty
Vitamín B61 mg
Kreatín monohydrát4,5 g
z toho kreatín4,0 g
Taurín0,5 g

Zloženie

Tabletová forma: Kreatín monohydrát, plnidlo (E460), stabilizátor (E341), protispekavé látky (E470b, E551).

Prášková forma: Kreatín monohydrát, taurín, vitamín B6 (pyridoxin - hydrochlorid).

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Výrobca

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie