Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-20%

Creatine powder 500 g - Aone

Obľúbené
Kód produktu: acp5A98BE6
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

19,95 € 24,95 €

Porovnať

Creatine powder 500 g - Aone

Aone Creatine je početnými vedeckými štúdiami overený kreatín monohydrát, vyznačujúci sa dobrou rozpustnosťou a využiteľnosťou. Kreatín monohydrát je vhodný pre široké spektrum použitia v rôznych športoch. Na základe stoviek odborných štúdií bolo preukázané, že zvyšuje silu, športový výkon, maximalizuje intenzitu tréningu, zlepšuje hydratáciu svalov a urýchľuje ich rast. Taktiež skracuje celkový čas potrebný na regeneráciu, ako aj čas medzi jednotlivými intervalmi na samotnom tréningu.

Výhody

  • početnými vedeckými štúdiami overený účinok
  • 100% kreatín monohydrát
  • zvyšuje silu a výkon počas vysokointenzívneho intervalového tréningu
  • zlepšuje hydratáciu svalov
  • stimuluje rast svalov
  • podporuje tvorbu ATP
  • skracuje čas potrebný na regeneráciu
  • dobrá rozpustnosťou a vstrebateľnosť

Kreatín monohydrát podporuje tvorbu ATP. ATP (adenosintrifosfát) predstavuje hlavný zdroj energie pre svaly. Vyššia koncentrácia ATP umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning a má za následok výrazne zlepšenie sily, výkonu a vytrvalosti svalovej práce.

Kreatín je v ľudskom tele prirodzene sa vyskytujúca neesenciálna aminokyselina. Telo priemerného človeka obsahuje približne 120 g kreatínu. Väčšina z uvedeného množstva (približne 90 - 95%) sa nachádza vo svaloch, kde je z 2/3 viazaný vo forme energeticky bohatého kreatín-fosfátu a zvyšok ako voľný kreatín.

Organizmus prirodzene syntetizuje kreatín v pečeni z aminokyselín L-arginín, L-metionín a glycín tempom približne 2 g / deň, potom je fosforylovaný a transportovaný krvou do svalov, srdca a mozgu. Časť nevyhnutného kreatínu je dodávaná stravou (hlavne mäso, v rastlinách nie je obsiahnutý) v približne rovnakom množstve (1 - 2 g / deň). Preto vegetariáni a osoby so zníženým príjmom mäsa mávajú nižšiu hladinu kreatínu.

Odporúčané dávkovanie

Počas 5 dňovej nasycovacej fázy užite 5 g kreatínu 3 až 4 krát denne, najlepšie s džúsom, nie s mliečnymi nápojmi. Potom v udržiavacej fáze užite 3 g kreatínu denne, najlepšie 30 - 60 min. pred cvičením a v netréningový deň ráno na lačno.

Nutričné hodnoty

500 gbez príchute
Veľkosť 1 dávky: 3 g
Počet dávok v balení: 166
Nutričné hodnoty1 dávka (3 g)RVH%*
Kreatín monohydrát3000 mg**
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Kreatín monohydrát.
Alergény
Neobsahuje alergény.
Upozornenie
Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie