Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-12%

Lipozomálne Magnézium 60 kapsúl - GymBeam

Obľúbené
Kód produktu: glm66D64B1
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

14,90 € 16,95 €

Porovnať

Lipozomálne Magnézium 60 kapsúl - GymBeam

Lipozomálne Magnézium je vyrobené pomocou technológie LipoCellTech™, pri ktorej výrobca udáva, že môže zvýšiť vstrebateľnosť až dvadsaťkrát v závislosti od konkrétneho vitamínu alebo minerálnej látky. Percentuálne vyjadrené, lipozomálne formy podľa výrobcu dosahujú vstrebateľnosť aj viac ako 95 %. Počiatočné ingrediencie sú testované na čistotu, zloženie a koncentráciu aktívnych látok, ktoré sú ďalej šetrnými výrobnými metódami spracované za vzniku finálneho produktu, ktorý je následne opäť testovaný, aby spĺňal najvyššie akostné štandardy. 

Horčík je pre organizmus dôležitý pre správne fungovanie psychiky, nervového systému, svalov, ale podieľa sa tiež na zdravom stave zubov a kostí.

Výhody:

  1. Lipozomálna forma
  2. Vynikajúca vstrebateľnosť až 95 %
  3. Podporuje optimálne fungovanie psychiky a nervového systému
  4. Balenie vystačí na 30 dní

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.)30
Citronan horečnatý600 mg
z toho horčík90 mg
LipoCellTech™ lipozomálna zmes600 mg

Zloženie

Citronan horečnatý, LipoCellTech™ lipozomálna zmes: fosfolipidy kyseliny palmitovej a olejovej, hypromelózová kapsula, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý). 

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie