Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-25%

Mass Core 7000 g - Fitness Authority

Obľúbené
Kód produktu: famc7
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

56,95 € 75,90 €

Porovnať

Mass Core 7000 g - Fitness Authority

MassCore je viaczložkový a kompletný doplnok stravy, ktorý poskytuje telu látky potrebné na zabezpečenie rýchleho rastu svalovej hmoty v kombinácii s vhodným silovým tréningom.


Popis produktu

Každá dávka poskytuje 40 g bielkovín najvyššej kvality, ktoré zabezpečujú rast a udržiavanie svalovej hmoty, di a tripeptidy, voľné aminokyseliny získané z hydrolyzovaného proteínu (Optipep),  hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro) a srvátkový proteínový izolát (Isolac).

Navyše každá porcia obsahuje 136 g sacharidov (zmes jednoduchých a zložených sacharidov a Vitargo), ktoré sú hlavným zdrojom energie pre pracujúce svaly, ktoré chránia svalové bielkoviny.

PeptoPro:

Pokročilý peptidový vzorec odvodený z mliečnych bielkovín, obsahuje viac ako 60% di a tripeptidov a ich molekuly sú tak malé, že sa ihneď vstrebávajú. Neobsahujú laktózu ani tuk. Klinické štúdie dokázali, že PeptoPro zaisťuje:

  1. Lepšiu fyzickú výkonnosť
  2. Rýchlejšie zotavenie po tréningu
  3. Syntézu bielkovín počas a po tréningu

Carbelac : 

Srvátkový proteínový koncentrát (WPC). Najuniverzálnejší proteín používaný v MassCore, pokiaľ ide o čas a rýchlosť absorpcie. Jeho trávenie začína cca. 30 minút po konzumácii a trvá 2-3 hodiny. Dlhšia doba trávenia chráni telo pred katabolizmom.

Isolac: 

Srvátkový proteínový izolát (WPI). Obsahuje 90 g čistého proteínu na 100 g. Neobsahuje žiadne sacharidy, alebo tuky. Telom je okamžite vstrebateľný.

OptiPep: 

Predtrávený srvátkový koncentrát (WPH). Vzhľadom na proces hydrolýzy telo bielkovinu nemusí tráviť a aminokyseliny sa ihneď vstrebávajú do krvného obehu. WPH obsahujú 20 g BCAA v 100g.

Vitargo:

Sacharid vysokej molekulovej hmotnosti, vyrobený z jačmeňa, alebo kukuričného škrobu. Tieto sacharidy sú štruktúrou podobné glykogénu, ktorý je hlavným zdrojom energie pre športovcov. Vitargo má nízku osmolalitu a kvapaliny z neho sú hypotonické a umožňujú rýchlu hydratáciu organizmu. Okrem toho sa zdržiava v žalúdku len krátku dobu a nespôsobuje žiadne tráviace problém. Vedecké výskumy preukázali, že Vitargo dopĺňa glykogén o 80% rýchlejšie než iné druhy sacharidov.


Dávkovanie

Zmiešajte 4 odmerky s 400 ml vody, alebo odtučneného mlieka. Dávku rozdeľte na dvakrát. Prvú polovicu užite 45-75 minút pred tréningom, druhú dávku ihneď po jeho skončení. V netréningové dni užívajte medzi jedlami.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (Príchuť Toffee)   4 odmerky (200 g)
Počet dávok v balení: 35  
Hodnoty: v 100 g v 200 g
Energetická hodnota 1 596 kJ / 376 kcal 3 177 kJ / 749 kcal
Bielkoviny 20 g 40 g
Sacharidy 68 g 136 g
z toho cukry 10 g 20 g
Tuky 2,5 g 5 g
Nasýtené tuky 1,6 g 3,2 g
Vláknina 1 g 2 g
Sodík 0,1 g 0,2 g

Zloženie

Maltodextrín, glukóza, koncentrát mliečnej bielkoviny, koncentrát srvátkovej bielkoviny (Carbelac ), cmar, kakao1, izolát srvátkovej bielkoviny (izolac), hydrolyzované srvátkové bielkoviny, kukuričný škrob (Vitargo), hydrolyzovaný srvátkový izolát (Optipep), hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro),  zahusťovadlo (Xanthan), príchute, farbivo (E150c-1 2 3, beta-carotene- 4 5 6, koncentrát červenej repy v prášku -7).

Iba v: Čokoláda 1, Čokoláda s lieskovým orieškom 2, Karamel 3, Banán 4, Vanilka 5, Vanilka-mandla 6, Jahoda 7, Biela čokoláda s kokosom.


Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Obsahuje mlieko a alergény. Vyrobené v závode, ktoré spracováva sója, vajcia, arašidy, orechy a pšenicu. Nepoužívajte ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie