Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-31%

Ice Creatine 300 g - Fitness Authority

Obľúbené
Kód produktu: faic39858CC
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

17,95 € 25,95 €

Porovnať

Ice Creatine 300 g - Fitness Authority

A ICE CREATINE 300 G je produkt, ktorý vám umožní obohatiť vašu každodennú stravu o čistý kreatín monohydrát, jednu z najobľúbenejších zložiek športovej suplementácie. Rekreační aj profesionálni športovci využívajú kreatín k jeho blahodarným účinkom pri pravidelnom tréningu, najmä pri intenzívnych silových a vytrvalostných tréningoch. Doplnok bol obohatený o inovatívnu zložku EVERCOOL, ktorá poskytuje pocit chladu a sviežosti počas cvičenia. Produkt je dostupný vo forme ľahko rozpustného prášku, ktorý vám umožní pripraviť nápoj úžasnej chuti.


Aké sú výhody prísad FA ICE CREATINE?


Až 4 g kreatín monohydrátu z vysoko kvalitnej suroviny


Zloženie je obohatené o moderný doplnok EVERCOOL – chladivý vzorec, ktorý poskytuje pocit osvieženia a lepšie podmienky pri tréningu


Výrobok neobsahuje cukor ani tuk - ideálny pre ľudí pri chudnutí


Kreatín podporuje zvýšenie fyzického výkonu pri krátkodobom a intenzívnom cvičení


Suplementáciu kreatínu je možné využiť pri práci na budovaní svalovej hmoty a tvarovaní atletickej postavy


Užívanie kreatínu môže byť cenné pre zlepšenie určitých cvičebných schopností, napr. sila, vytrvalosť Kreatínu boli pripisované priaznivé účinky na kognitívne funkcie


Výživový doplnok. So sladidlami.


Doplnenie stravy o kreatín, odporúčaný pre dospelých vykonávajúcich vysoko intenzívne cvičenia.


Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v po sebe idúcich dávkach krátkodobého, vysoko intenzívneho cvičenia, priaznivého účinku sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu.


Zloženie (príchuť citrus&broskyňa): Kreatín monohydrát, kyseliny (E330, E296), arómy, soľ, koncentrát šťavy z červenej repy, protispekavá látka (E551), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), farbivo (E160a).


Zloženie (príchuť dračie ovocie): Kreatín monohydrát, kyseliny (E330, E296), arómy, soľ, koncentrát šťavy z červenej repy, protispekavá látka (E551), sladidlá (sukralóza, acesulfam K).


Zloženie (príchuť liči): Kreatín monohydrát, kyseliny (E330, E296), soľ, arómy, protispekavá látka (E551), koncentrát šťavy z červenej repy, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).


Zloženie (príchuť mango a mučenka): Kreatín monohydrát, kyseliny (E330, E296), soľ, arómy, protispekavá látka (E551), farbivá (E160a, E110), sladidlá (sukralóza, acesulfam K). E110 – Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.


Odporúčané použitie: Zmiešajte ~1 odmerku prášku (5 g) so 150 ml vody.


Pite pred tréningom. Upozornenie: Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zlúčenín produktu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Po konzumácii doplnku môže byť pozorovaný nárast hmotnosti.


Doplnky stravy by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca.


Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Odmerka v balení slúži na uľahčenie porciovania, ale nezaručuje presné dávkovanie. Na odmeranie presného množstva je vhodné použiť váhy. Pred použitím obal dobre pretrepte. Tento produkt sa predáva na hmotnosť, nie na objem. Počas prepravy a manipulácie môže dochádzať k určitému usadzovaniu prášku, čo môže ovplyvniť hustotu prášku. Tento produkt obsahuje porciu uvedenú pri presnom meraní hmotnosti.


ICE kreatín. Výživový doplnok


Veľkosť porcie: ~1 odmerka (5 g) Porcia na nádobu: 60 Množstvo v 5 g Kreatín monohydrát 4 g z toho kreatín 3,5 g

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie