-36%

BCAA Xpress 700 g - Scitec Nutrition

Obľúbené
Kód produktu: sbe1
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

22,90€ 35,90€

Porovnať

BCAA Xpress 700 g - Scitec Nutrition

NÁPOJOVÝ PRÁŠOK S OBSAHOM LEUCÍNU, IZOLEUCÍNU A VALÍNU

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), menovite leucín, izoleucín a valín, tvoria dôležitú skupinu aminokyselín. Aminokyseliny BCAA patria pre ľudské telo medzi 9 esenciálnych aminokyselín z toho dôvodu, že si ich samo nedokáže vytvoriť. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je naša každodenná strava a doplnky výživy. 
Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria viac než 35% zásob esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách. Leucín, izoleucín a valín, sú nenahraditeľnými aminokyselinami, ktoré môžeme zabezpečiť z rozličných zdrojov potravy bielkovinového charakteru. BCAA možno prijať aj doplnkami výživy, čo sa zvlášť odporúča v čase tvrdého tréningu alebo pri fyzickej práci. 
Naša formula BCAA XPRESS obsahuje leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1 a pretože je vo forme nápojového prášku, užívaním vo forme nápoja sa dokáže rýchlejšie vstrebať, než formula vo vorme tabliet. Zároveň je možné ho pohodlne popíjať aj počas tréningu.
 

Dávkovanie:

Denne užívajte 1 dávku (7 g) nápojového prášku BCAA Xpress, dôkladne rozpusteného v 250 ml vody alebo inej tekutine. Odporúča sa používať počas tréningu a hneď po ňom, alebo pred odpočinkom. Zamiešaný nápoj nechajte pre dosiahnutie čo najlepšej vstrebávateľnosti chvíľu odstáť.

Jedna dávka = 7 gramov

   
L-Leucine 2500 mg
L-Isoleucine 1250 mg
L-Valine 1250 mg

 

BCAA Xpress obsahuje:

Jablko: L-leucine, Acidifier (Citric Acid Anhydrous), L-isoleucine, L-valine, Flavoring (Apple), Artificial Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Dextrose, Malt Extract, Coloring (Riboflavin).

Pink lemonade: L-leucine, L-isoleucine, L-valine, Acidifier (Citric Acid Anhydrous), Flavoring (Pink Lemonade), Artificial Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Coloring (Beetroot Red).

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie