-10%

BCAA Amino Powder 400 g - Warrior labs

Obľúbené
Kód produktu: wbap4C944F1
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

17,90€ 19,90€

Porovnať

BCAA Amino Powder 400 g - Warrior labs

Vo svete doplnkov výživy, aj keď je v dnešnej dobe plný rôznych inovatívnych a zaručene účinných produktov, môžeme nájsť stálice, ktoré aj po rokoch prílevu noviniek nestrácajú v športovej suplementácii na svojej dôležitosti a významnosti. Jednými z nich sú aj aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktoré možno viac poznáte pod skratkou BCAA. Nie sú však BCAA ako BCAA.

BCAA Amino Powder 2:1:1 je komplexný produkt starostlivo zostavený z overených látok v špičkovej kvalite namiešaných tak, aby medzi sebou pôsobili synergicky.

BCAA (Branched-chain Amino Acids) sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom L-valín, L-leucín, L-izoleucín. Sú tiež označované ako proteínogénne BCAA a patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín. Vhodné sú v období naberania svalov, nevyhnutnosťou v obdobiach redukcie tuku.

BCAA zabezpečujú niekoľko metabolických a fyziologických funkcií. Metabolicky podporujú BCAA syntézu bielkovín, z fyziologického hľadiska preberajú významné úlohy v imunitnom systéme a v mozgu. Dôležitosť týchto aminokyselín povrdili aj vedecké štúdie.

BCAA:

  • Zvyšujú svalovú silu a celkový telesný výkon
  • Sú silne anabolické
  • Chránia svalovú hmotu pred katabolizmom najmä v období kalorického deficitu
  • Oddiaľujú nástup únavy
  • Skracujú čas potrebný pre regeneráciu svalových vlákien
  • Pôsobia antikatabolicky
  • Zvyšujú syntézu bielkovín počas cvičenia
  • Udržiavajú harmonický hormonálny systém

Glutamín matrix - zmes najkvalitnejších foriem L-glutamínu. Glutamín je aminokyselina, ktorá je vo svaloch zastúpená v najväčšom množstve. Je nevyhnutný pre regeneračné procesy v organizme a v svaloch pôsobí silne antikatabolicky. Pri glutamíne je ešte potrebné spomenúť, že výrazným spôsobom ovplyvňuje funkciu imunitného systému, čo je zvlášť vhodné v obdobiach predsúťažných príprav športovcov, kedy je obranyschopnosť organizmu znížená.

L-tyrozín - je neesenciálna aminokyselina, ktorá je priam ideálnym pomocníkom pre športovcov. Podporuje kvalitu športového výkonu, urýchľuje regeneráciu a pomáha predchádzať pretrénovaniu. Okrem toho napomáha redukovať a spaľovať telesný tuk.

Okrem 6 základných zložiek obsahuje BCAA AMINO POWDER 2:1:1 aj zmes vitamínov a minerálov (vitamín B6, vitamín B3, draslík, horčík), ktoré pôsobia navzájom synergicky a posilňujú účinky jednotlivých látok v produkte. 

Neobsahujú ani gram cukru (sú maximálne vhodné pre súťažných kulturistov, fitnesky alebo bikiny fitnesky na najtvrdšej diéte). Suroviny použité v produkte sú vhodné pre vegánov aj vegetariánov, neobsahujú lepok, ani laktózu, sú bez umelých farbív a emulgátorov (éčok). Naše BCAA sú 100 % rozpustné s lahodnou chuťou a arómou.

Dávkovanie

1 odmerku (13 g) rozmiešajte v 200-250 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť pred, počas alebo po tréningu. V dňoch tréningového voľna užite 1 dávku v priebehu dňa. Maximálna denná dávka sú 2 odmerky.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Citrus Fruits)13 g
Počet dávok v balení: (400 g)40
BCAA Instant 2:1:16 000 mg
L-leucín3 000 mg
L-valín1 500 mg
L-izoleucín1 500 mg
Amino Performance Matrix3 900 mg
L-glutamín system matrix2 500 mg
L-tyrozín700 mg
Vitamín B62mg
Glukonát horečnatý120 mg
Citrát draselný60 mg
Niacín (vitamín B3)20 mg

Zloženie

Patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralóza, acesulfam-K.

Informácie pre alergikov

Bez lepku a laktózy.

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia v teplote 6-25 °C. Chráňte pred mrazom a vlhkosťou.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie